حسی متفاوت و بکر با اجرای گنبد شیشه ای استیندگلس و تیفانی

چارسیک بر آن است تا بتواند با استفاده از سنت های باستانی ایران و جهان و ترکیب آن با عناصر مدرن و پست مدرن، جلوه ای متفاوت از کاربرد شیشه در فضای داخلی را به منصه ظهور و بروز برساند. گنبدهای شیشه ای طرح دار که با تکنیک استیندگلس و تیفانی ساخته می شوند، یکی از بکر ترین و ناب ترین فضاسازی ها را در خود نهفته دارند که با اجرای آنها در فضاهای مختلف، می توان محیطی خیره کننده و متفاوت بوجود آورد. طرح های چارسیک برای گنبد های شیشه ای، طرح هایی به وضوح پویا هستند که تمام فضای داخلی را می تواند تحت الشعاع قرار دهد.

گنبد شیشه ای چارسیک

اشعه خورشید، زمان روز، پس زمینه شیشه و فاصله بیننده تا گنبد شیشه ای عواملی هستند که می توانند در دریافت تصاویر توسط بیننده تاثیرگذار باشند. در هربار که بیننده به گنبد شیشه ای نگاه می کند، ممکن است تصویری متفاوت از آن دریافت کند و هر بار با زیبایی جدید و دریافت نویی مواجه شود. در تمام مراحل طراحی، ساخت و نصب گنبدهای شیشه ای استین گلس و تیفانی، چارسیک به این نکته توجه دارد که بتواند به بهترین شکل ممکن با مشتری تعامل داشته باشد و با لحاظ کردن نظرات وی، البته از استانداردهای طراحی و ملزومات زیبایی شناسی نیز دور نشود.

با اجرای یک گنبد شیشه ای در فضای داخلی، نور، رنگ، زیبایی، تنوع و تفاوت وارد محیط می شود و فضای داخلی جلا پیدا می کند. زیبایی شناسی این گنبد ها به دلیل اینکه به طور کامل با دست و در مقیاس بسیار ریزی انجام می شود، بسیار غنی بوده و بیننده را به تماشا وا می دارد. یکی دیگر از ویژگی های گنبد شیشه ای استیندگلس و تیفانی بی همتا بودن آن است. به این معنی که ابعاد و طرح این نوع گنبد ممکن است در هیچ جای دیگری از جهان اجرا نشده باشد و این به دلیل اینکه این نوع شیشه ها دست ساز هستند بسیار حائز اهمیت بوده و ارزش هنری آن را دو چندان می کند.

گنبد شیشه ای استیند گلاس چارسیک (1)

 

مطالب مرتبط:

گالری گنبد شیشه ای استین گلاس (استیند گلاس) و تیفانی
گالری گنبد شیشه ای استین گلاس (استیند گلاس) و تیفانی

معجزه گنبد شیشه ای و نورگیر سقفی استیند گلاس در طراحی داخلی

نقش گنبد شیشه ای استین گلاس و تیفانی در لوکس کردن فضاهای داخلی

۷ ویژگی گنبد شیشه ای استین گلاس و تیفانی

گنبد شیشه ای

زیبایی شناسی و اغنای حسی در گنبد شیشه ای استین گلاس

تاثیر شگفت انگیز گنبد شیشه ای استین گلاس بر فضای داخلی

 

حسی متفاوت و بکر با اجرای گنبد شیشه ای استیندگلس و تیفانی