ساخت گنبد شیشه ای طرح دار

گنبد های شیشه ای می توانند بدون طرح و ساده، یا طرح دار و رنگی باشند. برای اجرای گنبد شیشه ای و اطلاع از کم و کیف آن می توانید با چارسیک در تماس باشید.
اما به طور کلی استفاده از یک گنبد شیشه ای چه به صورت طرح دار و رنگی (که با تکنیک استین گلاس ساخته می شود) و چه به صورت ساده، می تواند فضای داخلی شما را از سادگی به سطحی لوکس و زیبا ارتقا دهد.
گنبد شیشه ای شفاف و بدون طرح، نور آفتاب را به صورت کامل از خود عبور می دهد. البته ذکر این نکته ضروری است که گنبد شیشه ای شفاف چارسیک، با دارا بودن خاصیت uv از ورود اشعه های مضر خورشید به فضای داخلی جلوگیری می کند. گنبد شیشه ای شفاف و بدون طرح در فضاهایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به نور زیاد ضروری است و کارفرما قصد دارد با هزینه کمتری گنبد شیشه ای را اجرا کند.
گنبد شیشه ای رنگی (گنبد شیشه ای استین گلاس و تیفانی) به صورتی دیگر و با استفاده از انواع شیشه های رنگی و ترکیب آنها با شیشه های ساده ساخته می شوند. گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی حاصل تلاش، تجربه، تخصص، دقت، ظرافت، وقت و خلاقیت است. بازی با نور و عبور زیبای آن از شیشه ها غیر قابل باور است. زیبایی گنبد شیشه ای استین گلاس و تیفانی در اعلا درجه خود قرار دارد و از منظر زیبایی شناسی محیطی، قابل تاویل و تفسیر خواهد بود. گنبد شیشه ای استیندگلاس و تیفانی به دلیل کمپوزیسیون رنگی و خواص منحصر به فرد شیشه، همچنین می تواند تاثیر مثبتی در ایجاد حس آرامش و نشاط در روح و روان بیننده داشته باشد.
برای دریافت اطلاع از نحوه اجرا، می توانید با چارسیک در تماس باشید و از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهرمند شوید.

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای

مطالب مرتبط:

 

ساخت گنبد شیشه ای طرح دار