اجرای آینه تراشدار مسی طرح ترکیبی

این آینه در طرح ترکیبی توسط گروه هنری چارسیک در شهر کرج اجرا گردیده است. آینه های مسی با بخشندگی تمام، نور را در فضای داخلی منعکس می کنند. برعکس آینه های برنز که جزء آینه های رنگی با تیرگی بالا هستند، آینه مسی یک آینه رنگی و در عین حال بسیار روشن است. اگر می خواهید در فضای داخلی علاوه بر ایجاد شفافیت و روشنایی، رنگ نیز اضافه کنید، آینه مسی گزینه ای بسیار مطلوب محسوب می شود. آینه مسی می تواند در طرح های مختلف لوزی، ترکیبی، مربع و آبشاری زینت بخش فضای داخلی باشد.

  آینه دیوارپوش رنگ مسآینه تراشدار مسی ، پس از انجام طراحی لازم با توجه به ابعاد دیوار ، برش داده شده و سپس تراش (ابزار دور تا دور آینه) خورده و در مرحله نهایی بر روی دیوار نصب می شود. آینه های تراشدار دیواری می توانند با انعکاس مبلمان در خود ، فضا را بزرگتر نشان داده و همچنین باعث افزایش روشنایی با انعکاس نور شوند. آینه های تراشدار دیواری همچنین اثرات روانی مطلوبی بر محیط های داخلی دارند که از جمله آنها می توان به ایجاد حس همدلی و صداقت اشاره نمود.

آینه دیواری ابزار خورده

آینه دیواری ابزار خورده

آینه تزئینی دیواری

شما نیز می توانید برای تزئین و طراحی فضای داخلی خود نظیر اتاق خواب ، پذیرایی ، نهارخوری ، آشپزخانه و تمام دیوارهایی که مناسب نصب آینه باشند از آینه های تراشدار دیواری در رنگ های سفید، مسی و برنز استفاده نمایید. آینه های تراشدار دیواری چارسیک به صورت قطعات مجزا در ابعاد های مختلف برش داده می شود . به این معنی که دیوار با توجه به طراحی به قطعاتی تقسیم می شود که می تواند ابعاد متفاوتی را با توجه به سلیقه مشتری و همچنین استانداردهای زیبایی شناسی در برگیرد.

برای اطلاع بیشتر از نحوه اجرا ، کافی است با چارسیک تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید.