گنبد شیشه ای استیند گلس پریشان

صفحه اصلی چارسیک؛ نورگیر سقفی تزئینی، گنبد شیشه ای.

این گنبد شیشه ای با قطر ۴٫۲ متر و ارتفاع ۱٫۳ متر در استان بوشهر اجرا گردید. شیشه های به کار رفته در این گنبد شیشه ای که با تکنیک استیند گلس ساخته شده است ، شیشه هایی به رنگ های دودی ، برنز و طلایی است. همچنین از شیشه های مات به عنوان زمینه در این کار استفاده شده است. تعداد قطعات شیشه در این گنبد شیشه ای ، ۲۳۱۰ قطعه است که همگی با استفاده از نیروی انسانی و بدون دخالت دستگاه برش و ابزار خورده اند و سپس در کنار یکدیگر قرار گرفته و طرح کلی را به وجود آورده اند.

گنبد شیشه ای استین گلس بوشهر پریشان

گنبد شیشه ای بوشهر پریشان
ارزش تکنیک استیند گلس دقیقا به بعد هنری آن و موضع دست ساز بودن آن مربوط است. شیشه ها پس از تعییین طرح ، برش داده شده و در کنار یکدیگر مونتاژ می شوند.

گنبد شیشه ای بوشهر پریشان
گنبد شیشه ای استیند گلس پریشان واقع در ویلای مسکونی لوکس در استان بوشهر توسط گروه هنری چارسیک با موفقیت نصب و اجرا گردید. استقرار این گنبد شیشه ای در بالای راه پله ، زیبایی و شکوه خاصی را به فضای داخلی اضافه کرد.

گنبد شیشه ای استین گلس بوشهر پریشان
پس از آماده سازی و مونتاژ شیشه ها در کارگاه چارسیک ، شیشه های ساخته شده به محل نصب در استان بوشهر منتقل شده و سپس طی یک روز مرحله نصب انجام شد. آب بندی کامل گنبد نیز جزء مواردی است که در این پروژه لحاظ شده است.

گنبد شیشه ای بوشهر پریشان
شما نیز می توانید برای اجرای گنبد شیشه ای استین گلاس و تیفانی با انواع طرح ها و رنگ بندی های متنوع ، با گروه هنری چارسیک در ارتباط باشید و از مشاوره کارشناسان و تکنسین های چارسیک بهرمند شوید.

 

 

گنبد شیشه ای اسفراین

یکی از پروژه های اخیر چارسیک اجرای گنبد شیشه ای استیندگلس در شهر اسفراین می باشد که در اجرای برخی از جزئیات در ایران منحصر به فرد بوده و برای اولین بار این چنین اجرا شده است.

 

گنبد شیشه ای
در بدو اجرای کار و در خلل طراحی ها و تایید طرح توسط کارفرما، یکی از دغدغه های کارفرما آسیب پذیر بودن آن در مواقع بحران به ویژه زلزله بود. گنبدهای شیشه ای معمول به صورت دوجداره اجرا می گردد. یک لایه شیشه طرحدار و لایه ای از جنس پلیمر جهت آب بندی آن. در این پروژه به جهت رفع دغدغه کارفرما، یک لایه پلیمر نیز در زیر لایه طرحدار قرار گرفت و کار به صورت سه جداره اجرا گردید. افزودن این لایه تمهیداتی در طراحی سازه می طلبید که می بایست در نظر گرفته می شد. افزایش بار وارده به جهت افزوده شدن لایه سوم و جزئیات نصب لایه سوم به فریم مواردی بود که می بایست در این پروژه لحاظ می گردید.

گنبد شیشه ای چارسیک
تفاوت عمده دیگر این گنبد نسبت به گنبدهای قبلی مقطع مربعی آن بود. محل تقاطع یال های گنبد شیشه ای با سطح مربعی شکل به لحاظ آب بندی و عدم نفوذ گرد و غبار بسیار حساس و حائز اهمیت بود. تیم طراحی فنی چارسیک جهت آب بندی فصل مشترک یال های گنبد و سطح فلت پیشنهاد منحصر به فردی را ارائه داد.
اجرای این طرح موجب آب بندی کامل سازه و شیشه ها گردید.

گنبد شیشه ای چارسیک
وزن زیاد گنبد تکمیل شده و محل نصب آن از دیگر مواردی بود که شایسته تمهیدات ویژه ای بود. در این گنبد به واسطه استفاده از دو لایه پلیمر و یک لایه شیشه استیند گلس وزنی فراتر نسبت به سایر گنبد ها را شاهد بودیم لذا استفاده از ساپورت های معمولی امکانپذیر نبوده و احتیاج به تعبیه ستون های فلزی داشت.
این ستون ها با نصب بر روی سازه اصلی و پس از محاسبات دقیق محلی مناسب برای نصب گنبد را فراهم آورد.
پس از گذشت سه روز نصب این گنبد به پایان رسید و مانند سایر پروژه های چارسیک رضایت کارفرما را به دنبال داشت.

شما نیز می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص اجرای گنبد شیشه ای استیند گلس با چارسیک در ارتباط باشید.

گنبد شیشه ای

 

 

سقف نورگیر شیشه ای استیند گلس ولنجک

سقف نورگیر شیشه ای استیند گلس همراه با آب بندی کامل

سقف نورگیر شیشه ای استیند گلس ولنجک. این سقف شیشه ای واقع در منطقه ولنجک تهران، توسط گروه هنری چارسیک طراحی و اجرا گردید. استفاده از شیشه های دست ساز استیند گلس و آب بندی کامل آن در مقابل آب برف و باران، از ویژگی های این سقف است که به صورت فلت (تخت) اجرا گردیده است.

سقف نورگیر شیشه ای استیند گلس ولنجک. نورگیر سقفی لوکس چارسیک

سقف نورگیر شیشه ای استیند گلس ولنجک. نورگیر سقفی لوکس چارسیک

نورگیر سقفی لوکس چارسیک

سقف شیشه ای استین گلس چارسیک

 

سقف شیشه ای استین گلس چارسیک

نورگیر سقفی لاکچری چارسیک

 

سقف نورگیر شیشه ای استیند گلس ولنجک. نورگیر سقفی مدرن چارسیک

 

نورگیر سقفی لوکس

نورگیر سقفی لوکس چارسیک

سقف نورگیر شیشه ای استیند گلس ولنجک. نورگیر سقفی لوکس چارسیک

نورگیر سقفی لوکس چارسیک

 

 

گنبد شیشه ای استیند گلس گوزل، اردبیل

گنبد شیشه ای استیند گلس گوزل در شهر اردبیل و توسط گروه هنری چارسیک طراحی و اجرا شده است. این گنبد شیشه ای در یک خانه مسکونی دوبلکس قرار گرفته است. این خانه دوبلکس با داشتن یک مقطع دایره ای به قطر ۲۲۰ سانتیمتر در سقف خود، لزوم استفاده از نور طبیعی جهت ایجاد روشنایی در محیط داخلی تبیین می نمود.

سقف شیشه ای لوکس و خاص چارسیکگروه هنری چارسیک با بهرمندی از تجارب موفق خود در گذشته اقدام به طراحی ، ساخت و اجرای این گنبد شیشه ای با تکنیک استیند گلس نمود. این گنبد شیشه ای با طراحی کلاسیک و رنگ های کاملا سنگین شامل برنز، طلایی و دودی توانست به یکی از المان های بصری برجسته در این خانه مسکونی تبدیل شود.

نورگیر سقفی گنبدی تزئینی و دکوراتیو
این گنبد شیشه ای مجموعا از ۷۱۲ قطعه شیشه تشکیل شده است که با تکنیک استیند گلس در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. یگ گنبد شیشه ای با تکنیک استیند گلس در فضای معمارانه قادر است فضای داخلی را از یک فضای تکراری و روتین بیرون آورده و معماری فضا را کاملا خاص، لوکس و متفاوت کند. دست ساز بودن این نوگیرهای سقفی تزئینی کمک شایانی به منحصر به فرد شدن فضا می کنند.

نورگیر سقفی گنبدی تزئینی و دکوراتیو
مقیاس ریز و مینیاتوری تکنیک استین گلس قادر است یک المان بصری با زیبایی شناسی فوق العاده و اعجاب انگیز به وجود آورد. به طوری که این گنبد شیشه ای و نورگیر سقفی دکوراتیو با تکنیک استین گلاس می تواند به عنوان شاخص ترین المان یک فضای معمارانه مطرح شود.

سقف شیشه ای لوکس و خاص چارسیک
قرار گیری گنبد شیشه ای استین گلاس گوزل در معرض هوای آزاد، از طرف پشت بام ، لزوم آب بندی و هوا بندی آن را مورد توجه قرار می داد. به خصوص که شهر اردبیل ، شهری پر بارش و از مناطق سرد سیر ایران محسوب می شود. شیشه های تزئینی با تکنیک استیند گلاس پس از آماده سازی در کارگاه چارسیک و انتقال به محل پروژه ، توسط گروه نصب چارسیک با موفقیت نصب و اجرا شد. حضور گروه نصب چارسیک در محل پروژه ها در شهرهای مختلف ایران ، لزوم دقت و ظرافت در اجرای این نوع از نورگیرهای سقفی تزئینی را پدیدار می کند. به طوری که تمام پروژه های انجام شده توسط گروه هنری چارسیک تماما با حضور گروه فنی و نصب چارسیک به انجام رسیده است.
شما نیز می توانید برای طراحی و اجرای یک نورگیر سقفی خاص، لوکس و نفیس با گروه هنری چارسیک در ارتباط باشید.

نورگیر سقفی گرد تزئینی

تماس با چارسیک

 

گنبد شیشه ای ناظمی

اولین گنبد شیشه ای برعکس در ایران

اولین گنبد شیشه ای استیند گلس برعکس در ایران ساخته شد

اولین گنبد شیشه ای استبند گلس در ایران با تکیه بر توان فنی و هنری گروه چارسیک ساخته شد. تا کنون پروژه های انگشت شماری از گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی به صورت محدب ساخته شده است. گروه هنری چارسیک در اقدامی کاملا تجربی ، اولین گنبد شیشه ای برعکس در ایران را تولید کرد و اقدام به نصب آن در شهر کرمان نمود.

نورکیر شیشه ای منحنی
این گنبد شیشه ای با قطر ۲ متر و ارتفاع ۶۰ سانتیمتر ، اولین گنبد شیشه ای استیند گلس در ایران محسوب می شود و تا پیش از آن گنبدی به این شکل ساخته نشده بود.

نورگیر سقفی دایره ای
اجرای پروژه در ساختمان مسکونی واقع در خیابان هوشنگ مرادی کرمانی انجام پذیرفت. طراحی اولیه توسط واحد طراحی چارسیک و با هماهنگی کارفرما انجام شد. پس از تایید طرح توسط کارفرما، گروه هنری چارسیک اقدام به اجرای فریم فلزی نمود. ساخت این فریم فلزی با توجه به اولین تجربه در خصوص ساخت گنبد شیشه ای برعکس، چالشی تجربی برای این گروه محسوب می شد که با اتکا به دانش فنی و اجرای دقیق دیتیل های طراحی شده ، به سرانجام رسید.

شیشه نورگیر منحنی سقف
سپس با توجه به نقوش شیشه ها ، برش شیشه ها آغاز شد و شیشه ها مطابق تکنیک اجرایی استیند گلس در کنار هم مونتاژ شدند. پس آماده سازی شیشه ها ، در اقدامی تجربی ، برای اولین بار در ایران شیشه ها در کارگاه بر روی فریم سوار شده و آماده انتقال به صورت یک پکیج آماده به شهر کرمان گردید. نصب شیشه ها بر روی فریم در کارگاه چارسیک در تهران انجام گرفت که این اتفاق برای اولین بار صورت می پذیرفت. در موارد دیگر ساخت گنبدهای شیشه ای استیند گلس و تیفانی ، فریم به صورت جداگانه و شیشه ها به صورت دپو شده به محل اجرا ارسال می شدند و در آن محل پس از نصب فریم بر روی مکان مورد نظر ، شیشه ها بر روی فریم قرار می گرفتند.

نورگیر سقفی دایره ای

ساخت این گنبد شیشه ایِ برعکس ، که به طور کامل با تکنیک استیند گلس ساخته شده بود ، می تواند گامی مهم و تاثیر گذار در هنر استیند گلس و تیفانی در ایران محسوب شود. اقدامی که به دانش کافی و تجربه بالا نیازمند است.

گنبد شیشه ای
این گنبد پس از انتقال به شهر کرمان ، به صورت آماده و ظرف ۳ ساعت در محل مورد نظر نصب و آماده بهره برداری گردید. ساختمان به صورت دوبلکسف و این گنبد بر فراز راه پله های متصل کننده طبقات نصب شده است.

نورگیر دایره ای
شما نیز می توانید با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان چارسیک ، به بهترین شکل ممکن نورگیر سقفی خود را طراحی و اجرا نمایید.

شیشه نورگیر منحنی سقف

 

 

گنبد شیشه ای ابهر

برای اولین بار در ایران، گنبد شیشه ای “استیند گلس با ریزترین قطعات در مقیاسی مینیاتوری” توسط گروه هنری چارسیک طراحی و ساخته شد.

شهر ابهر در استان زنجان یکی از مناطق سردسیر و کوهستانی محسوب می شود. اجرای یک گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی در ویلای مسکونی شخصی و در بالای راه پله های دوبلکس آن مد نظر بود که گروه هنری چارسیک عهده دار مسئولیت طراحی ، تولید و اجرای آن شد.

مقطع ایجاد شده بر روی پشت بام دایره ای به قطر ۲٫۵ متر بود. نیاز گنبد شیشه ای استیند گلس به آب بندی کامل که همراه با شیشه های خم پوشش داده می شد، یکی از نکاتی بود که گروه طراحی می بایست در طرح خود لحاظ می کردند .

سقف شیشه ای منحنی رنگی چارسیک

طرح به لحاظ پیچیدگی ، ابعاد ریز قطعات و سختی اجرا ، سخت ترین و پیچیده ترین پروژه ای بود که در قالب تکنیک استیند گلس و تیفانی تا به امروز در ایران انجام شده است . اما گروه هنری چارسیک رضایت کارفرما را در اولویت خود قرار داده و نسبت به طراحی کوچکترین قطعات و ریزه کاری ها را در طرح لحاظ نمود.

سقف شیشه ای رنگی
طرح اجرایی ، طرحی از صفر تا صد طراحی شده توسط چارسیک و به دور از هرگونه تقلید و کپی از نمونه کارهای خارجی بود که چارسیک توانست در نهایت دقت و ظرافت آن را به انجام رساند.

سقف شیشه ای منحنی
پس از اتمام پروسه طراحی ، تولید شیشه ها آغاز شد که ساخت آنها سه ماه به طول انجامید. تمام پروسه تولید و ساخت شیشه ها در کارگاه اختصاصی چارسیک و با نظارت فنی و دقیق کارشناسان چارسیک انجام پذیرفت.

سقف شیشه ای منحنی
پس از تولید شیشه ها و انجام مراحل ساخت ، بارگیری شیشه ها به محل جهت نصب و اجرای مرحله پایانی انجام گرفته و اکیپ نصب چارسیک با حضور در شهر ابهر ، در طول یک روز کاری نصب و اجرای آن را به انجام رساند که در نوع خود رکوردی بی نظیر برای اجرای یک گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی همراه با آب بندی کامل محسوب می گردد .

شیشه های رنگی به کار رفته در این گنبد شیشه رنگی زرد کم رنگ، شیشه رنگی زرد پر رنگ ، شیشه رنگی سبز و شیشه رنگی قرمز است که در نهایت زیبایی و ظرافت در کنار هم قرار گرفته و طرح کلی را به وجود آورده اند.
شما نیز می توانید جهت اجرای گنبد شیشه ای استین گلاس و تیفانی با چارسیک در ارتباط باشید و از نقطه نظرات کارشناسان ما به صورت رایگان بهرمند شوید.

 

 

طراحی و ساخت گنبد شیشه ای استیند گلس ارگ، کرمان

طراحی و اجرای گنبد شیشه ای استیند گلس ارگ در شهر کرمان و در یک ویلای مسکونی توسط چارسیک انجام گرفته است. قطر این گنبد ۲٫۷۵ متر است که در سقف پذیرایی قرار گرفته است. این گنبد شیشه ای با بهره گیری از نور طبیعی فضای دلنشینی را در پذیرایی این ویلای مسکونی به وجود آورده است. ارتفاع کف تا سقف در این ویلا حدود ۶ متر است و این گنبد شیشه ای بر سقف این فضا خودنمایی می کند.

سقف گنبدی شیشه ای لوکس و تزئینی
این گنبد شیشه ای با تکنیک نفیس و دست ساز استیند گلس ساخته شده است. تکنیکی که در حال حاظر نفیس ترین و خاص ترین تکنیک شیشه در سطح جهان محسوب می شود. شیشه ها با توجه به ابعاد و اندازه های برداشت شده و با توجه به طراحی ، در کارگاه چارسیک ساخته و پرداخته شد و پس از آماده سازی به محل نصب در شهر کرمان منتقل گردید.

سقف گرد شیشه ای تزئینی و خاص و لوکس
گروه نصب چارسیک با حضور در محل نصب در شهر کرمان اقدام به نصب شیشه ها بر روی مقطع مشخص شده در سطح پشت بام نمود. این گنبد شیشه ای با توجه به اینکه در معرض هوای آزاد قرار می گرفت، نیاز به انجام آب بندی، درزگیری و هوابندی داشت. از همین رو گروه نصب چارسیک با دقت و ظرافت تمام اقدام به انجام آب بندی با استفاده از متریال های استاندارد و به روز کرد. تمام مراحل نصب در طول بازه زمانی یک روز و نیم انجام گرفت.

سقف گرد شیشه ای تزئینی و خاص و لوکس
طرح این گنبد با استفاده از خطوطی با حرکات کلاسیک انجام پذیرفته است و رنگ بندی آن به صورتی مینیمال و کاملا هوشمندانه انجام پذیرفته است به طوری که کاربرد رنگ را در بستری از خطوط کلاسیک به صورت کاملا کاربردی نمایش می دهد. در ساخت گنبد شیشه ای استیند گلس ارگ در شهر کرمان مجموعا از ۱۸۸۱ قطعه شیشه استفاده شده است. تمام این قطعات با استفاده از هنر دستی برش داده شده و در کنار یکدیگر محکم شده اند. این تعداد قطعات به صورت مدولی تکرار شده اند. به طوری که تعداد ۱۰ مدول تکرار شونده در این گنبد قرار گرفته اند.

نورگیر سقفی تزئینی مدرن
شما نیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت طراحی و نصب نورگیرهای سقفی در فضاهای مسکونی، تجاری، ویلایی، ورزشی و … با گروه هنری چارسیک در ارتباط باشید و از نقطه نظرات کارشناسان چارسیک بهرمند شوید.

تماس با چارسیک

 

 

گنبد شیشه ای درویش؛ کرج

گنبد شیشه ای استیند گلس درویش؛ کرج، عظیمیه

گنبد شیشه ای استیند گلس به عنوان یک سقف نورگیر تزئینی و دکوراتیو انتخابی بسیار شایسته برای فضاهای داخلی محسوب می شود که می تواند تمام عناصر معماری داخلی را تحت الشعاع قرار دهد.

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو
گنبد شیشه استیند گلس درویش واقع در منطقه عظیمیه شهر کرج با استفاده از نور مصنوعی توانسته است فضایی متفاوت ، خاص ، لوکس و نورانی را در پارکینگ ساختمان مسکونی ایجاد نماید.

نورگیر سقفی مدرن و تزئینی چارسیک
استفاده از این گنبد در فضای پارکینگ بسیار هوشمندانه است. چرا که در بدو ورود بازدید کنندگان و مهمانان ( با توجه به اینکه ورودی ساختمان از پارکینگ تعریف می شود ) این گنبد شیشه ای تزئینی چشم بیننده را به خود خیره می کند.
استفاده از رنگ های ارغوانی، آبی ، قرمز ، فیروزه ای ، زرد و نارنجی در ترکیب بندی رنگ های این سقف شیشه ای تزئینی توانسته است زیبایی منحصر به فردی را به فضای داخلی القا نماید.
اجرای این گنبد شیشه ای و نورگیر سقفی تزئینی با توجه به اینکه از نور مصنوعی بهرمند است جزئیات بسیار ریز و متودهای خاص اجرایی را می طلبید که گروه هنری چارسیک با اتکا به توانایی ها و تجارب خود در گذشته ، اجرای آن را به نحو احسن به انجام رسانید.
این گنبد شیشه ای تزئینی که با استفاده از تکنیک های لوکس و دست ساز استین گلس و تیفانی ساخته شده است با قطر ۲٫۵ متر و ارتفاع ۸۰ سانتیمتر در جای خود تعبیه و نصب گردید.
تعداد تقسیم بندی های این نورگیر سقفی تزئینی ۱۰ قسمت می باشد که همگی طبق طرح مورد تایید کارفرما ساخته شده است. این ۱۰ موتیف تکرار شونده در کنار هم توانسته اند فضایی بسیار خیره کننده و خاص را در معماری داخلی این ساختمان مسکونی به وجود آورند.

سقف شیشه ای تزئینی در شهر کرج توسط چارسیک طراحی، تولید و اجرا گردید.این نورگیر سقفی، با بهره گیری از نور مصنوعی فضایی متفاوت را در این ساختمان مسکونی بوجود آورده است.

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو

 

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو

 

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو

 

گنبد شیشه ای استین گلس عظیمیه کرج

گنبد شیشه ای استیند گلس عظیمیه کرج

گنبد شیشه ای با تکنیک استیند گلس در منطقه عظیمه کرج توسط چارسیک طراحی ، تولید و اجرا گردید.

گنبد شیشه ای مینیاتوری و تزئینی استیند گلس عظیمیه توسط گروه هنری چارسیک طراحی و اجرا شده است. این گنبد با قطر دهانه ۱۲۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۵ سانتیمتر تا امروز کوچکترین گنبد شیشه ای ساخته شده در سح ایران محسوب می شود.

طراحی و اجرا یک گنبد شیشه ای تزئینی با تکنیک استین گلس با ابعادی در این سطح کاری بسیار پیچیده است که تجربه ، تخصص و دانش فنی و معماری بالایی می طلبد. خوشبختانه گروه هنری چارسیک توانست با موفقیت این پروژه را در شهر کرج و در منطقه عظیمیه به انجام برساند.

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی گنبد شیشه ای
یکی از ویژگی های برجسته دیگر این گنبد شیشه ای تزئینی که با تکنیک استیند گلس و تیفانی ساخته شده است ، بهرمندی آن از نور مصنوعی است. به این معنا که هیچ نور طبیعی چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم ، با این گنبد مینیاتوری در ارتباط نیست و تمام روشنایی آن با استفاده از منابع نور مصنوعی تامین می شود.

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی گنبد شیشه ای
همانطور که گفته شد اجرای گنبد شیشه ای در چنین ابعادی با سختی هایی همراه است. محدودیت های بسیار زیادی پیش روی طراحی و مراحل اجرایی آن قرار دارد که بدون داشتن تجربه و تخصص در زمینه شیشه های تزئینی استیند گلس و تیفانی ، اجرای آن عملا غیر ممکن است. گروه هنری چارسیک با در نظر داشتن این محدودیت ها ، در انجام طراحی سعی داشت تا طرح بدون تاثیر پذیری از این محدودیت ها بتواند به طور کامل و شاخص خود را نمایان سازد.

در این گنبد شیشه ای از شیشه های رنگی فیروزه ای ، زرد ، قرمز و سفید استفاده شده است. همچنین خط و خطوط طراحی در جهت نظر کارفرما و استفاده از موتیف های مناسب با ابعاد این گنبد در نظر گرفته شده است. تعداد تقسیم بندی های این گنبد ۵ قسمت می باشد که موتیف ها به صورت تکرار شونده در این ۵ قسمت قرار گرفته اند.

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی گنبد شیشه ای
در آخر و پس از تولید شیشه ها در کارگاه چارسیک ، اجرا و نصب این گنبد شیشه ای توسط تیم اجرایی گروه چارسیک با موفقیت انجام شد و موارد و متریال ها به محل نصب ارسال شدند و نصب این گنبد طی بازه زمانی ۳ ساعت به انجام رسید.

 

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی گنبد شیشه ای

 

 

سقف شیشه ای تزئینی عظیمیه کرج

نورگیر سقفی تزئینی با تکنیک استیند گلس در منطقه عظیمه کرج توسط گروه هنری چارسیک طراحی، ساخت و اجرا گردید.

سقف شیشه ای تزئینی عظیمیه با طرح و رنگی برگرفته از شیشه های ارسی ایرانی طراحی و ساخته شده است. شیشه های رنگی در پنجره های قدیمی و سنتی ایرانی یکی از شگفت انگیز ترین المان های معماری ایرانی محسوب می شود که هنوز در برخی از بناهای تاریخی با قی مانده اند. اسن شیشه ها در طرح های متنوع با استفاده از چوب در کنار یکدیگر قرار گرفته و طرح کلی را به وجود می آورند. به این شیشه ها و کاربرد آن اصطلاحا ارسی گفته می شود. خط و خطوط و طرح ارسی در پنجره های سنتی ایرانی برگرفته از روح معماری ایرانی و کاربندی های آن است.

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی
سقف شیشه ای تزئینی عظیمیه کرج با استفاده از تکنیک استین گلس ساخ تهشده است. هنری دست ساز که تلفیقی از شیشه و فلز است. شیشه هایی که به صورت قطعات بسیار کوچک به وسیله فلزاتی در کنار هم مونتاژ و محکم می شوند. این سقف شیشه ای به طور کامل مدیون طرح های سنتی ایرانی در زمینه طراحی شیشه است.

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی
این سقف مستطیل شکل به طول ۲۰۰ سانتیمتر و عرض ۱۲۰ سانتیمتر در پادری آسانسور قرار دارد. در طراحی انجام شده این ابعاد به ۴ قسمت مساوی تقسیم شده و قطعات شیشه به لحاظ طرح مکمل یکدیگر شده اند تا با کنار هم قرار گرفتن ، طرح کلی را به وجود آورند.

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی
استفاده از نور مصنوعی در پشت این شیشه ها برای روشنایی بخشی و ایجاد زیبایی در محیط یکی دیگر از ویژگی های این سقف شیشه ای تزئینی است. گروه هنری چارسیک پس از ساخت سازه فلزی و شیشه ها در کارگاه چارسیک با انتقال ملزومات به محل نصب ، انجام پروسه نصب را در مدت زمان دو و نیم ساعت به پایان رسانید.
ما نیز می توانید برای اطلاع از قیمت و شیوه اجرای نورگیرهای سقفی تزئینی با گروه هنری چارسیک در ارتباط باشید.

 

 

 

گنبد شیشه ای نیک

سقف تزئینی شیشه ای؛ گنبد شیشه ای نیک واقع در استان بوشهر

گنبد شیشه ای تزئینی و دکوراتیو استیند گلس و تیفانی به عنوان یک سقف نورگیر تزئینی و لوکس در سرتاسر جهان شناخته شده است. گنبد شیشه ای استین گلس محصولی کاملا کاربردی و زیبا در معماری داخلی است. تمام مراحل اجرای گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی به وسیله دست انجام می پذیرد. سقف شیشه ای تزئینی با تکنیک استیند گلس و تیفانی می تواند در تمام فضاهای داخلی و یا حتی نمای ساختمان کاربرد داشته باشد. عبور زیبای نور از این شیشه ها و انعکاس آن در محیط داخلی نشاط خاص و زیبایی خیره کننده ای را به محیط داخلی می بخشد.

نورگیر سقفی تزئینی چارسیک گنبد شیشه ای استین گلس
نورگیر سقفی تزئینی و دکوراتیو استین گلس و تیفانی با استفاده از شیشه های رنگی نفیس در انواع رنگ های متنوع طراحی و تولید می شوند. نورگیر سقفی استیند گلس و تیفانی می تواند به عنوان یک المان و عنصر شاخص در طراحی داخلی مورد توجه طراحان و معماران قرار گیرد.

نورگیر سقفی تزئینی چارسیک گنبد شیشه ای استین گلس
گنبد شیشه ای نیک نیز با استفاده از تکنیک استیند گلس و تیفانی تولید شده است. قطر دهانه این گنبد ۲٫۳ متر و ارتفاع آن ۶۰ سانتیمتر در نظر گرفته شده است.
پس از ساخت سازه فلزی ، شیشه ها در کارگاه چارسیک تولید شده و تمام آن ها به محل نصب منتقل شدند. نصب و جایگذاری شیشه ها طی یک روز توسط تیم چارسیک انجام پذیرفت.

نورگیر سقفی تزئینی چارسیک گنبد شیشه ای استین گلس
یکی از ویژگی های منحصر به فرد گنبد شیشه ای نیک استفاده از نور مصنوعی در روشنایی بخشی به آن است. تا قبل از این گنبد در ایران تمام گنبدهای شیشه ای استیند گلس و تیفانی با استفاده مستقیم یا غیر مستقیم از نور آفتاب، روشنایی را به محیط داخلی منعکس می کردند اما با ساخت گنبد شیشه ای نیک توسط چارسیک ، راه برای استفاده از نور مصنوعی در گنبدهای شیشه ای تزئینی استند گلس و تیفانی هموار گردید.

نورگیر سقفی تزئینی چارسیک گنبد شیشه ای استین گلس
شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با تیم تخصصی چارسیک در ارتباط باشید و از نقطه نظرات ما به صورت رایگان بهرمند شوید.

نورگیر سقفی تزئینی چارسیک گنبد شیشه ای استین گلس

 

گنبد شفاف ارومیه

اجرا شده در شهر ارومیه توسط گروه چارسیک

همانطور که می دانید گنبدهای شیشه ای استیند گلس چارسیک با توجه به اینکه از صفر تا صد با دست انجام میشود و جنبه هنری بالایی دارد قیمت نسبتا بالایی داشته و شاید افرادی علی رغم علاقه به نورگیرهای سقفی توان پرداخت مبلغ آن را نداشته باشند.
گنبدهای شفاف پلیمری گزینه نسبتا مطلوبی برای جایگزینی گنبدهای شیشه ای استیند گلس می باشند. قطعا با توجه به حذف شیشه های رنگی زیبایی خروجی این گنبدها همانند گنبد های شیشه ای استین گلس نخواهد بود ولی خالی از لطف نیز نبوده و به نوبه خود کیفیت فضایی مناسبی ایجاد خواهد نمود.
این پلیمرهای شفاف با ظاهری دقیقا مشابه شیشه و با حذف خطرات شیشه بسیار گزینه مطلوبی خواهد بود.
یکی از پروژه های اخیری که در چارسیک به این سبک و سیاق طراحی و اجرا شده است گنبد ارومیه می باشد.

گنبد شیشه ای نمای ساختمان

این گنبد در فضایی مسکونی در شهر ارومیه اجرا گردیده و ساختاری به شرح ذیل دارد:

فریم ساخته شده از پروفیل های آهنی نورد شده طبق نقشه های واحد فنی و مهندسی چارسیک.
پوشش گنبد پلیمر ۶ میلی متری مقاوم در برابر ضربه، اشعه خورشید و شرایط آب و هوایی متفاوت می باشد. این پوشش در برابر تغییر رنگ بسیار مقاوم بوده و ۱۰ سال گارانتی تغییر رنگ دارد. متریال های مشابهی در بازار موجود می باشد که از نظر ظاهری مشابه این پلیمر ها بوده ولی با کیفیتی بسیار ضعیف.

گنبد شیشه ای
متریال آب بندی این گنبد متشکل از پروفیل های آلومینیومی، لاستیک، چسب سیلیکون و پلی اورتان می باشد. استفاده از لاستیک های غیر استاندارد، چسب های متفرقه و به طور کلی متریال های تقلبی آب بندی این گنبدها را تحت تاثیر قرار خواهد داد که مهمترین آیتم نیز آب بندی بوده و در صورت ضعف در این قسمت گنبد کارایی خود را نخواهد داشت.

گنبد شیشه ای نمای ساختمان
در پایان در صورتی که علاقه ای به ایجاد نورگیرهای سقفی در منزل و یا ساختمان های اداری تجاری خود دارید می توانید با مجموعه چارسیک در تماس بوده و با عوامل فروش و فنی این مجموعه مشاوره رایگان انجام دهید.

نورگیر پلی کربنات

با چارسیک در ارتباط باشید.

گنبد شیشه ایگنبد شیشه ای نمای ساختمان

 

طراحی و اجرای گنبد شفاف در شهر ارومیه

منزل مسکونی لوکس و کلاسیک واقع در شهر ارومیه، خیابان دانشگاه ، یکی از موارد اجرای گنبد شفاف توسط چارسیک است. استفاده از سنگ های زینتی و قیمتی در نمای ساختمان با سبک کلاسیک از نقاط برجسته این فضا محسوب می شود. همچنین پلان استاندارد و زیبای معماری و سیکولاسیون فضایی در این بنا بسیار شاخص و هنرمندانه طراحی شده است.

گنبد شیشه ای چارسیک
نیاز به یک سقف نورگیر گنبدی در بالای تراس این بنا ، گروه هنری چارسیک را بر آن داشت تا با اندازه گیری های دقیق ، اقدام به طراحی این گنبد نورگیر نماید. قطر این گنبد ۳٫۸۶ متر اندازه گیری شد. پس از انجام طراحی و با در نظر گرفتن استانداردهای تقسیم بندی در این نوع گنبد ها ، ارتفاع این گنبد از پایه تا نوک ۱٫۲۸ متر در نظر گرفته شد. تعداد تقسیم بندی های افقی این گنبد نورگیر نیز به تعداد ۱۴ عدد در طراحی بر آورد گردید.

گنبد شیشه ای چارسیک
پس از دیتیله شدن طراحی های اولیه و برآوردهای اجرایی و فنی ، پروسه اجرا توسط تیم مجرب فنی و اجرایی چارسیک کلید خورد. فریم فلزی با انجام خم کاری و سپس جوشکاری های ظریف طبق طراحی انجام شده، در کارگاه چارسیک ساخته و به صورت دپو شده آماده ارسال به شهر ارومیه گردید.
سپس برش پلیمرها نیز در کارگاه چارسیک آغاز شد و تقسیم بندی و قواره کشی آن با دقت به انجام رسید. تمام متریال ها بارگیری شده و به محل پروژه منتقل گردید. تیم اجرایی چارسیک با حضور در محل و طی ۶ ساعت ، پروژه را به طور کامل نصب و آماده بهره برداری نمود. در طی این ۶ ساعت ، آب بندی کامل گنبد انجام پذیرفت تا از نفوذ آب باران و برف به فضای داخلی جلوگیری به عمل آید.
شما نیز می توانید برای اجرای نورگیرهای سقفی خم و تخت با گروه هنری چارسیک در تماس باشید و از نقطه نظرات کارشناسان، به صورت رایگان بهرمند شوید.

گنبد شیشه ای نمای ساختمان

 

 

دیوارهای شیشه ای رگه دار زعفرانیه

این دیوارهای شیشه ای برای اولین بار در ایران با مشخصات اجرایی منحصر به فرد توسط گروه هنری چارسیک طراحی و اجرا گردید. در این دیوار ها قطعات شیشه ای برش داده شده به صورت عمودی در کنار هم قرار گرفته و در مجموع یک دیوار شیشه ای را تشکیل داده اند. این دیوار تا کنون به صورت افقی به صورت های مختلفی در سطح ایران اجرا شده است. اما گروه هنری چارسیک برای اولین بار حالت عمودی آن را در منطقه زعفرانیه تهران طراحی و اجرا نموده است.

در این دیوارها از انواع تنالیته های رنگی متنوع شیشه استفاده شده است که به صورتی رگه دار در دیوار خودنمایی می کند.

دیوار شیشه ای تزئینی. دیوارهای شیشه ای رگه دار زعفرانیه

پارتیشن شیشه ای تزئینی.دیوارهای شیشه ای رگه دار زعفرانیه

جداکننده شیشه ای آبشاری. دیوارهای شیشه ای رگه دار زعفرانیه

دیوار شیشه ای تزئینی. دیوارهای شیشه ای رگه دار زعفرانیه

 

پنجره های استیند گلس حکیمیه

استفاده از آجر در فضای داخلی می تواند یکی از هوشمندانه ترین و زیباترین نمونه های معماری داخلی را به وجود آورد. بافت و رنگ آجر علاوه بر زیبایی تاثیرات عمیق مثبتی در روانشناسی محیطی دارد. در پروژه حکیمیه نیز استفاده درست و به جا از آجر در فضای داخلی ، فضایی خاص و منحصر به فرد را به وجود آورده بود و حال چارسیک می بایست به فراخور آن شیشه های پنجره را تامین می نمود.

شیشه درب و چنجره تزئینی
عدم استفاده از پرده در مقابل پنجره ها ، یکی از دغدغه های اصلی کارفرما بود که چارسیک نیز می بایست آن را مد نظر قرار داده و با طراحی مناسب و انتخاب درستی از نوع شیشه ها به آن می پرداخت.

شیشه درب و پنجره تزئینی
همچنین استفاده از آجر در دیوار ها گروه طراحی را بر آن داشت تا با استفاده از شیشه های رنگی مناسب ، پاسخی شایسته به بافت داخلی داده و بدون ایجاد برجستگی بصری و حفظ توازن معمارانه ، دست به طراحی بزند.

شیشه درب و پنجره تزئینی
در مجموع تعداد ۸ عدد پنجره با ابعاد مختلف در این دیوار وجود داشت که پس از انجام طراحی ، تولید آن در کارگاه چارسیک انجام پدیرفت و در نهایت پس از آماده سازی ، مرحله نصب نیز با موفقیت به انجام رسید.

شیشه درب و پنجره تزئینی
استفاده از تکنیک استیند گلس در پنجره می تواند گزینه ای به مراتب حرفه ای ، زیبا و کاملا کاربردی و استاندارد باشد که در تمام وجوه هنری و فنی فضای داخلی تاثیرگذار خواهد بود.
شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با چارسیک در ارتباط باشید و از نقطه نظرات کارشناسی ما بهرمند شوید.

شیشه تزئینی درب و پنجره

 

شیشه تزئینی استیند گلس درب ورودی (شیراز)

این شیشه تزئینی با تکنیک استیند گلس و با استفاده از شیشه های تراش خورده و بدون تراش ساخته شده است. عدم استفاده از شیشه های رنگی در این طرح، باعث شده تا شیشه در عین سادگی و با طرح و نقوش (خط و خطوط) تاثیرگذاری خود را نشان دهد.

شیشه تزئینی درب ورودی
طرح پیچیده این شیشه در عین ظرافت و زیبایی و با دقت تمام و صرف وقت زیاد ساخته شده است. به طوری که از نظر خط و خطوط یکی از دشوارترین طرح های اجرایی چارسیک محسوب می شود.

شیشه تزئینی درب ورودی
استفاده از شیشه بدون رنگ و ابزار خورده به عنوان نگین های این طرح، انتخابی هوشمندانه و کاملا منطقی به نظر می رسد. چرا که با عث دیده شدن هرچه بهتر خط و خطوط می شود. این شیشه برای درب ورودی ساختمان ساخته شده است که ترکیب آن با درب چوبی و دکوراتیو ، حال و هوای متفاوتی را در فضا به وجود آورده است.

شیشه تزئینی درب ورودی فلز دار
شیشه های درب ورودی و لابی پس از ساخته شدن به وسیله دست، با شیشه های سکوریت ایمن سازی شده و در جایگاه خود نصب می شوند. استفاده از شیشه سکوریت ، باعث ایمنی بیشتر شیشه استیند گلس و همچنین عدم سرایت گرد و خاک به آن می شود.

شیشه تزئینی درب ورودی فلز دار
شیشه تزئینی و رنگی درب ورودی که برای ورودی لابی، ورودی آپارتمان و همچنین درب های اتاق ساخته می شود ، در طرح ها و رنگ های متنوعی قابلیت تولید دارد. چارسیک با بهرمندی از تجارب چندین ساله خود در زمینه شیشه های تزئینی و دست ساز (شیشه استین گلس و تیفانی تزئینی) قادر است تا با رعایت ابعاد در حد میلیمتر سفارش اختصاصی شما را طبق طرح های مختلف طراحی و تولید نماید.
شما نیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان با چارسیک در ارتباط باشید و از نقطه نظرات کارشناسان ما بهرمند شوید.

 

شیشه دکوراتیو درب ورودی، لواسان

شیشه دکوراتیو درب ورودی در منطقه لواسان تهران. این شیشه با تکنیک استیند گلس به صورت مینیمال و در سبک مدرن توسط چارسیک طراحی و اجرا گردید. ضخامت نهایی این شیشه ۲۲ میلیمتر و به صورت سه لایه می باشد.

شیشه دکوراتیو درب ورودی لواسان تهران. چارسیک

شیشه دکوراتیو درب ورودی، لواسان. شیشه دکوراتیو درب ورودی لواسان تهران. چارسیک

 

 

شیشه دکوراتیو درب ورودی، لواسان. شیشه دکوراتیو درب ورودی لواسان تهران. چارسیک

شیشه دکوراتیو درب ورودی لواسان تهران. چارسیک

 

 

شیشه دکوراتیو درب ورودی لواسان تهران. چارسیک

شیشه دکوراتیو درب ورودی لواسان تهران. چارسیک

شیشه دکوراتیو درب ورودی، لواسان. شیشه دکوراتیو درب ورودی لواسان تهران. چارسیک

 

 

شیشه استیند گلاس درب و پنجره؛ نور

شیشه استیند گلس درب و پنجره . این درب و پنجره چوبی واقع در شهر نور در شمال ایران، در یک ویلای مسکونی واقع شده است که گروه هنری چارسیک با توجه به ابعاد و اندازه های آن اقدام به طراحی و ساخت شیششه دکوراتیو استیند گلس نمود.شیشه استیند گلس لوکس ترین و زیباترین شیشه موجود در جهان است که گروه هنری چارسیک به طور اختصاصی و فنی به طراحی، ساخت و اجرای آن در سراسر ایران می پردازد.

شیشه استیند گلس درب و پنجره . شیشه تزئینی استیند گلس چارسیک

شیشه استیند گلس درب و پنجره . شیشه تزئینی استیند گلس چارسیک

 

 

آینه تراشدار سفید طرح رندوم کافی شاپ

آینه تراشدار سفید طرح رندوم کافی شاپ. آینه تراشدار طرح رندوم یا آبشاری چارسیک در کافی شاپ لوکس واقع در منطقه تهرانپارس تهران توسط چارسیک طراحی و اجرا گردید. این آینه طبق طراحی داخلی و با توجه به مدول ها و ویژگی های آن طراحی و اجرا گردیده است. افزایش روشنایی و بزرگتر نشان دادن محیط داخلی از نظر بصری از مشخصات برجسته اجرای آینه تراشدار است.

آینه تراشدار سفید طرح رندوم کافی شاپ. آینه دیواری تراش خورده چارسیک

آینه تراشدار سفید طرح رندوم کافی شاپ. آینه دیواری تراش خورده چارسیک

آینه دیواری تراش خورده چارسیک

آینه دیواری تراش خورده چارسیک

آینه دیواری تراش خورده چارسیک

آینه دیواری تراش خورده چارسیک

آینه دیواری تراش خورده چارسیک

آینه دیواری تراش خورده چارسیک

 

اجرای آینه تراشدار مسی طرح ترکیبی

این آینه در طرح ترکیبی توسط گروه هنری چارسیک در شهر کرج اجرا گردیده است. آینه های مسی با بخشندگی تمام، نور را در فضای داخلی منعکس می کنند. برعکس آینه های برنز که جزء آینه های رنگی با تیرگی بالا هستند، آینه مسی یک آینه رنگی و در عین حال بسیار روشن است. اگر می خواهید در فضای داخلی علاوه بر ایجاد شفافیت و روشنایی، رنگ نیز اضافه کنید، آینه مسی گزینه ای بسیار مطلوب محسوب می شود. آینه مسی می تواند در طرح های مختلف لوزی، ترکیبی، مربع و آبشاری زینت بخش فضای داخلی باشد.

آینه دیوارپوش رنگ مسآینه تراشدار مسی ، پس از انجام طراحی لازم با توجه به ابعاد دیوار ، برش داده شده و سپس تراش (ابزار دور تا دور آینه) خورده و در مرحله نهایی بر روی دیوار نصب می شود. آینه های تراشدار دیواری می توانند با انعکاس مبلمان در خود ، فضا را بزرگتر نشان داده و همچنین باعث افزایش روشنایی با انعکاس نور شوند. آینه های تراشدار دیواری همچنین اثرات روانی مطلوبی بر محیط های داخلی دارند که از جمله آنها می توان به ایجاد حس همدلی و صداقت اشاره نمود.

آینه دیواری ابزار خورده

آینه دیواری ابزار خورده

آینه تزئینی دیواری

شما نیز می توانید برای تزئین و طراحی فضای داخلی خود نظیر اتاق خواب ، پذیرایی ، نهارخوری ، آشپزخانه و تمام دیوارهایی که مناسب نصب آینه باشند از آینه های تراشدار دیواری در رنگ های سفید، مسی و برنز استفاده نمایید. آینه های تراشدار دیواری چارسیک به صورت قطعات مجزا در ابعاد های مختلف برش داده می شود . به این معنی که دیوار با توجه به طراحی به قطعاتی تقسیم می شود که می تواند ابعاد متفاوتی را با توجه به سلیقه مشتری و همچنین استانداردهای زیبایی شناسی در برگیرد.

برای اطلاع بیشتر از نحوه اجرا ، کافی است با چارسیک تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید.

 

آینه تراشدار دیواری طرح مربع در زعفرانیه

استفاده از آینه در مجاورت میز نهارخوری ، یکی از معمول ترین و مهم ترین شیوه های استفاده از آینه می باشد . آینه ها با انعکاس میز نهارخوری ، جلوه ای زیبا و فرح بخش به میز نهارخوری خواهند داد. با توجه به دکوراسیون مدرن این منزل مسکونی ، طرح های گوناگونی از آینه تراشدار دیواری (عمدتا شامل آینه تراشدار لوزی که به آینه ابزار خورده لوزی معروف است ، آینه تراشدار طرح ترکیبی که به آینه نامنظم ابزار خورده معروف است ، آینه تراشدار کندویی که به آینه ابزار خورده زنبوری یا شش ضلعی معروف است ، آینه تراشدار طرح مربع ، آینه تراشدار طرح شمشیری و … ) قابل طراحی و اجراست.

آینه ابزار خورده
گروه هنری چارسیک با شناخت دقیق از متریال آینه و توجه به ظرافت ها و محدودیت های آن ، تا کنون توانسته است پروژه های متعدد و موفقی را در سطح کشور اجرایی نماید.
در منزل مسکونی واقع در منطقه زعفرانیه تهران ، در کنار میز نهار خوری ، آینه های سفید با طرح مربع می توانست بهترین انتخاب باشد. با توجه به میزان نور محیط و دیوار گسترده ای که پیش روی ما قرار داشت ، تصمیم انتهایی با مشورت مشتری ، به اجرایی شدن این طرح و رنگ انجامید .

آینه ابزار خورده دیواری
پس از اندازه گیری دقیق از دیوار مورد نظر و انتقال ابعاد به نرم افزار ، کار طراحی انجام پذیرفته و سپس پروسه اجرایی با استفاده از دستگاه برش و تراش ایتالیایی آغاز شد . ابعاد دیوار مورد نظر به عرض ۲۷۵٫۵ در ارتفاع ۲۵۳ سانتیمتر برآورد شد.
پس از آماده سازی آینه ها در کارگاه و انتقال آن به محل نصب ، مرحله نصب با دقت و ظرافت در عرض دو ساعت انجام گرفت.

آینه ابزار خورده
شما نیز می توانید برای پوشش دیوارهای منزل خود با استفاده از آینه ، با چارسیک در تماس باشید . همچنین برای دیدن طرح های بیشتر اینجا کلیک کنید.

آینه ابزار خورده

 

آینه ابزار خورده

 

 چارسیک

استین گلس ، استیند گلس ، استین گلاس ، استیند گلاس ، استن گلاس ، استن گلس ، شیشه تزئینی ، شیشه طرح دار ، شیشه سقف رنگی . شیشه دکوراتیو ، شیشه رنگی ، تیفانی ، آموزش شیشه ، شیشه ، سقف نورگیر خانه ، سقف نورگیر پلی کربنات ، سقف نورگیر تزئینی ، سقف نورگیر دکوراتیو ، سقف نورگیر مدرن ، سقف نورگیر کلاسیک ، آموزش تیفانی ، نورگیر سقفی لوکس . نورگیر سقفی شیشه ای .

نورگیر سقفی تزئینی

نورگیر سقفی تزئینی ، نورگیر سقفی دکوراتیو ، نورگیر سقفی مدرن ، نورگیر سقفی کلاسیک ، نورگیر سقفی طرح دار ، نورگیر سقفی لوکس ، سقف شیشه ای رستوران ، سقف شیشه ای ویلا ، سقف شیشه ای رنگی . سقف شیشه ای خاص ، سقف شیشه ای خانه ، سقف شیشه ای رنگ دار ، سقف شیشه ای طرح دار ، سقف شیشه ای مدرن ، سقف شیشه ای کلاسیک . سقف شیشه ای راه پله ، سقف شیشه ای گنبدی . گنبد شیشه ای ، گنبد شیشه ای استین گلس ، گنبد شیشه ای استین گلاس ، گنبد شیشه ای استیند گلس . گنبد شیشه ای استیند گلاس ، گنبد شیشه ای استن گلاس .

گنبد شیشه ای

گنبد شیشه ای استن گلس ، گنبد شیشه ای خانه ، گنبد شیشه ای تزئینی ، گنبد شیشه ای دکوراتیو . شیشه خم تزئینی ، شیشه خم دکوراتیو ، شیشه خم سقف ، شیشه خم نورگیر ، شیشه خم رنگی ، شیشه خم لوکس . گنبد شیشه ای طرح دار . گنبد شیشه ای رنگی ، آینه تراشدار ، آینه لوزی ، آینه برنز ، آینه جورچین ، آینه مسی . آینه قدی ، آینه دیواری ، آینه تزئینی . آینه مدرن ، آینه کلاسیک ، آینه دیوارپوش، نصب آینه ، چسب آینه ، آینه دکوراتیو ، آینه مستطیلی ، آینه رنگی ، آینه طرح دار ، آینه طرح کلاسیک ، آینه .

آینه دیواری

آینه تراش خورده ، آینه . شیشه درب لابی ، شیشه درب ورودی ، شیشه تزئینی درب ساختمان ، شیشه طرح دار درب لابی ، شیشه طرح دار درب ساختمان . شیشه ورودی ساختمان ، شیشه درب ورودی ساختمان ، شیشه دکوراتیو درب لابی ، شیشه تزئینی درب لابی ، شیشه دکوراتیو درب لابی . آموزش استن گلاس ، آموزش تراریوم ، آموزش گلدان شیشه ای ، آموزش استین گلس ، آموزش استیند گلس ، آموزش شیشه لحیم کاری ، آموزش شیشه فلزی .