آب بندی گنبدهای شیشه ای استیندگلاس در چارسیک

گنبد های شیشه ای استیند گلاس و تیفانی، به عنوان یک هنر و صنعت، نیاز به مهارت های بالای تولیدی و قابل اجرا، مهارت های مهندسی و شم هنری دارد. برای ساخت این نورگیر شیشه ای سقف ، باید تدابیری در طراحی اتخاذ شود که گنبد به فضای مورد نظر بچسبد و با دیگر عناصر و المان های آن فضا مثل گچبری ها و چیدمان در هماهنگی کامل باشد.

 

گنبد شیشه ای

 

آب بندی سقف گنبدی

از دیگر مواردی که در برخی از پروژه ها حائز اهمیت است، مقاومت در برابر باد و باران است، به طوری که فضای داخلی را از گزند آنها محفوظ بدارد. ساخت و نصب گنبدهای شیشه ای آب بند توسط چارسیک این اطمینان را به کارفرما می دهد که در عین داشتن نور، زیبایی و محیطی لوکس، از نفوذ آب باران به فضای داخلی جلوگیری به عمل آید. گنبدهای شیشه ای در چارسیک به طور صد در صد قابلیت آب بندی دارند و پس از نصب با انجام تست به کارفرما تحویل داده می شوند.

 

آب بندی گنبدهای شیشه ای استیندگلاس در چارسیک

 

آب بندی گنبدهای شیشه ای استیندگلاس در چارسیک

سقف و گنبد نورگیر شیشه ای استین گلاس

 

گنبد های شیشه ای استیندگلاس و تیفانی ترکیبی از فلز و شیشه هستند که در آنها قطعات کوچک شیشه بوسیله فلز در کنار هم مونتاژ شده و طرحی کلی را بوجود می آورند. این تکنیک ها امروزه جزء یکی از کارآمدترین و زیباترین هنرهای دستی در دنیا محسوب می شوند. در کشورهای آمریکا، کانادا، فرانسه، انگلستان، آلمان و برخی دیگر از کشورهای اروپایی، استیندگلاس و تیفانی از جایگاه ویژه ای در معماری برخوردارند و یکی از متداول ترین هنرهای مورد استفاده در صنعت ساختمان محسوب می شوند.

البته باید به این نکته اشاره کرد که این هنر، حتی در کشورهای نامبرده در بالا نیز هنری عامی و فراگیر نیست و بلعکس محصولی بسیار لوکس و خاص است. ارتقای سطح کیفی محیط توسط گنبدهای شیشه ای استیندگلاس و تیفانی، تنوع طرح و زیبایی بالای آن باعث شده است تا کارفرمایانی که به دنبال ایجاد فضایی خاص و لوکس هستند به آن روی خوشی نشان بدهند.

 

مطالب مرتبط:

 

گنبد شیشه ای استین گلاس چارسیک
گنبد شیشه ای استین گلاس – اطلاعات بیشتر

 

گالری گنبد شیشه ای استیند گلس . www.charsik.com
گالری سقف و گنبد شیشه ای چارسیک
0 0 رای
امتیازدهی به اینجا
اشتراک
آگاهی از:
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن تمام دیدگاه ها