حسی متفاوت و بکر با اجرای گنبد شیشه ای استیندگلس و تیفانی

طرح

اجرای گنبد شیشه ای استیندگلس نیاز به پیش زمینه هایی نظیر تجربه و تخصص در زمینه طراحی و اجرا دارد. چارسیک بر آن است تا بتواند با استفاده از سنت های باستانی ایران و جهان و ترکیب آن با عناصر مدرن و پست مدرن، جلوه ای متفاوت از کاربرد شیشه در فضای داخلی را به منصه ظهور و بروز برساند. گنبدهای شیشه ای طرح دار که با تکنیک استیندگلس و تیفانی ساخته می شوند، یکی از بکر ترین و ناب ترین فضاسازی ها را در خود نهفته دارند که با اجرای آنها در فضاهای مختلف، می توان محیطی خیره کننده و متفاوت بوجود آورد. طرح های چارسیک برای گنبد های شیشه ای، طرح هایی به وضوح پویا هستند که تمام فضای داخلی را می تواند تحت الشعاع قرار دهد.

 

گنبد شیشه ای چارسیک

 

نور

اشعه خورشید، زمان روز، پس زمینه شیشه و فاصله بیننده تا گنبد شیشه ای عواملی هستند که می توانند در دریافت تصاویر توسط بیننده تاثیرگذار باشند. در هربار که بیننده به گنبد شیشه ای نگاه می کند، ممکن است تصویری متفاوت از آن دریافت کند و هر بار با زیبایی جدید و دریافت نویی مواجه شود. در تمام مراحل طراحی، ساخت و نصب گنبدهای شیشه ای استین گلس و تیفانی، چارسیک به این نکته توجه دارد که بتواند به بهترین شکل ممکن با مشتری تعامل داشته باشد و با لحاظ کردن نظرات وی، البته از استانداردهای طراحی و ملزومات زیبایی شناسی نیز دور نشود.

 

نورگیر سقفی تزئینی مدرن و کلاسیک چارسیک

 

زیبایی

با اجرای یک گنبد شیشه ای در فضای داخلی، نور، رنگ، زیبایی، تنوع و تفاوت وارد محیط می شود و فضای داخلی جلا پیدا می کند. زیبایی شناسی این گنبد ها به دلیل اینکه به طور کامل با دست و در مقیاس بسیار ریزی انجام می شود، بسیار غنی بوده و بیننده را به تماشا وا می دارد. یکی دیگر از ویژگی های گنبد شیشه ای استیندگلس و تیفانی بی همتا بودن آن است. به این معنی که ابعاد و طرح این نوع گنبد ممکن است در هیچ جای دیگری از جهان اجرا نشده باشد و این به دلیل اینکه این نوع شیشه ها دست ساز هستند بسیار حائز اهمیت بوده و ارزش هنری آن را دو چندان می کند.

 

گنبد شیشه ای استیند گلاس چارسیک (1)

نحوه سفارش در چارسیک

اجرای گنبد شیشه ای استیندگلس در چارسیک به صورت اختصاصی انجام می گیرد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر، سفارش و خرید انواع گنبدهای شیشه ای و نورگیر های سقفی استین گلس با گروه چارسیک در تماس باشید.

 

مطالب مرتبط:

گنبد شیشه ای استین گلاس چارسیک
گنبد شیشه ای استین گلاس – اطلاعات بیشتر

 

گالری گنبد شیشه ای استیند گلس . www.charsik.com
گالری سقف و گنبد شیشه ای چارسیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.