انواع فریم گنبد شیشه ای و نورگیر سقفی در چارسیک

از آنجایی که چارسیک یکی از پیشگامان در صنعت شیشه های تزئینی می باشد در سالیان اخیر توانسته است توسط واحد فنی و مهندسی خود سیستم های مختلفی را در بخش استراکچر گنبد شیشه ای و سقف های تخت شیشه ای طراحی نماید که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

1- فریم کلاسیک چارسیک
2- فریم ترمال بریک چارسیک
3- فریم استیل چارسیک
4- چارسیک وود

 

  • فریم کلاسیک چارسیک:

این نوع فریم ها از مقاطع آهنی شکل مختلف متناسب با طرح اجرایی و پس از نورد توسط دستگاههای پیشرفته، توسط واحد اجرایی، مونتاژ شده و سپس رنگ می شود. رنگهای ساده، کوره ای و دکورال می تواند بر روی اینگونه سازه ها قرار گیرد و نمایی زیبا و شکیل را به انسان القا نماید. در حال حاضر بیش از 70 درصد گنبد های اجرا شده توسط چارسیک از این سبک فریم اجرا می شود. این فریم، هم برای گنبد شیشه ای استین گلاس و هم برای نورگیر تخت مورد استفاده قرار می گیرد.

 

  • فریم ترمال بریک چارسیک:

این دسته از فریم ها که انحصارا توسط چارسیک اجرا می گردد ظاهری مشابه به چارسیک وال داشته با این تفاوت که شیارهایی مخصوص دفع آب بر روی آن طراحی شده تا مانع نفوذ آب باران به داخل ساختمان شود. این سیستم عایق 100 درصدی حرارت بوده و با لاستیک های مخصوص، آب بندی نسبتا قوی تری می گردد. در این سیستم به لطف وجود دماغه پلی آمید هیچگونه نگرانی ای از بابت اتلاف انرژی وجود نخواهد داشت. این فریم، هم برای گنبد شیشه ای استیندگلس و هم برای نورگیر تخت مورد استفاده قرار می گیرد.

نورگیر سقفی
جزئیات فریم ترمال بریک

نورگیر سقفی

نورگیر سقفی

 

  • فریم استیل چارسیک:

یکی دیگر از متریال هایی که چارسیک توانایی ساخت گنبد با آن را داراست استیل می باشد. استیل با توجه به ظاهر شکیل تر نسبت به آهن و عدم احتیاج به رنگ آمیزی، در سالهای اخیر در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفته و کاربردهای زیادی پیدا کرده است. در صورت تناسب با سایر عناصر موجود در فضا و تمایل کارفرما، این متریال می تواند به عنوان فریم برای سقف شیشه ای فلت و گنبد شیشه ای استیند گلس چارسیک مورد استفاده قرار گیرد.

نورگیر سقفی

نورگیر سقفی

نورگیر سقفی

  • چارسیک وود:

چوب متریالی است که قدمتی چندهزار ساله در صنعت ساختمان داشته است. از جزئی ترین محصولات تزئینی ساختمان گرفته تا اسکلت ساختمان. این متریال در کنار شیشه زیبایی وصف ناشدنی ای به فضا داده و کیفیتی متفاوت از فضا در اختیار بهره برداران از آن القا می کند. کلیه چوب های استفاده شده در سقف های شیشه ای در مجموعه چارسیک، از بهترین چوب های پراسس شده تهیه می گردد و توسط نیروهای ماهر و آموزش دیده اجرا می شود. فریم چارسیک وود برای نورگیر سقفی فلت مورد استفاده قرار می گیرد و برای گنبد شیشه ای استین گلس و تیفانی قابل استفاده نیست.

نورگیر سقفی

جهت تصمیم گیری بهتر برای انتخاب نوع فریم حتما از طریق شماره های موجود در بخش تماس با ما با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و به طور رایگان از مشاوره های آن ها استفاده نمایید. کارشناسان چارسیک وظیفه خود می دانند تا با توجه به طراحی داخلی منزل شما و سلایق شما بهترین سبک و متریال را به شما اعلام نموده و شما را در امر تصمیم گیری یاری نمایند.

 

مطالب مرتبط:

فضایی متفاوت با نورگیر سقفی استین گلاس

تحلیل گنبد شیشه ای در هنگام زلزله

۸ ویژگی شیشه های استیندگلس

۱۰ دلیل برای اجرای گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی در فضای داخلی

مزایای گنبد شیشه ای در مقایسه با گنبد گچ کاری شده (قسمت اول)

مزایای گنبد شیشه ای در مقایسه با گنبد گچ کاری شده (قسمت دوم)

پنجره های دکوراتیو چارسیک

معجزه گنبد شیشه ای و نورگیر سقفی استیند گلاس در طراحی داخلی

نقش گنبد شیشه ای استین گلاس و تیفانی در لوکس کردن فضاهای داخلی

چارسیک وال – دیوار شیشه ای چارسیک

گنبد شیشه ای

استین گلاس چیست؟ و به چه آثاری گفته می شود؟

۷ ویژگی گنبد شیشه ای استین گلاس و تیفانی

مراحل ساخت شیشه استین گلاس

0 0 رای
امتیازدهی به اینجا
اشتراک
آگاهی از:
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن تمام دیدگاه ها