دستگاه ساب شیشه

دستگاه ساب شیشه وسیله ای است که با استفاده از آن لبه های تیز شیشه گرفته می شود و محیط شیشه به صورت یکنواختی در می آید. وجود آب و استفاده از آن در هنگام ساب شیشیه امری ضروری است. آب باعث می شود که لبه های شیشه به نرمی ساب داده شود و از لب پر شدن شیشه جلوگیری به عمل می آورد.
دستگاه ساب شیشه در تکنیک استین گلاس و تیفانی گلس کاربرد فراوانی دارد و یکی از ابزارهای مهم این دو تکنیک محسوب می گردد.
سری الماسه ای که بر روی دستگاه ساب قرار دارد، می تواند با از بین بردن لبه های تیز شیشه، آن را به طور کامل صاف کند. صاف شدن لبه های شیشه در تکنیک تیفانی باعث راحت تر شدن پیچیدن کاپرفویل خواهد شد. در این صورت کاپرفویل به آسانی بر روی شیشه قرار خواهد گرفت و از پارگی آن جلوگیری به عمل می آید. سری الماسه و جنس و مرغوبیت آن تاثیر به سزایی در ساب زدن شیشه دارد. وقتی سری الماسه از مرغوبیت کافی برخوردار باشد، لبه های شیشه بدون لب پر شدن و به صورتی کاملا یکدست ساب زده خواهد شد.

دستگاه ساب شیشه

در تکنیک استین گلاس نیز از دستگاه ساب می توان استفاده کرد (البته ضرورت استفاده از دستگاه ساب در تکنیک استیند گلس به اندازه تیفانی نیست). در این تکنیک نیز، می تواند بعد از برش شیشه، لبه های آن را با دستگاه ساب صاف کرد تا از آسیب زدن به لدکیم (مفتول سربی که در مونتاژ شیشه در تکنیک استین گلاس استفاده می شود) جلوگیری به عمل آورد.
چارسیک به عنوان مجری تکنیک های استیند گلس و تیفانی، ساخت دستگاه ساب را از صفر تا صد انجام داده و اقدام به فروش آن می کند. دستگاه ساب شیشه ساخته شده در چارسیک، با آب کار می کند و سعی شده تا از استانداردهای لازم برخوردار باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ساب چارسیک، با ما در تماس باشید.

دستگاه ساب شیشه

محصولات مرتبط:

الماس برش شیشه قلمی

الماس برش شیشه مشتی

انبر خط زن شیشه

انبر شیشه گیر

روغن مخصوص لحیم کاری

کاپرفویل

رنگ های فیوزگلاس

کوره فیوزگلاس