ویژگی های گنبد شیشه ای استیندگلس

گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی سیلی از نورهای رنگارنگ و خیره کننده را وارد فضای داخلی می کند و باعث برانگیختی فضا در چشمان بیننده خواهد شد. به نسبت بقیه متریال ها، گنبد شیشه ای بسیار سبک وزن است و از نظر سازه ای هیچ جای نگرانی را باقی نمی گذارد. چارسیک به عنوان مجری متخصص گنبد های شیشه ای استین گلس و تیفانی، تمام گنبد را به طور کامل آب بندی کرده تا از نفوذ آب باران به فضای داخلی جلوگیری به عمل آید.

سقف نورگیر شیشه ای تزئینی
آنچه که در گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی حائز اهمیت است، طرح و رنگ به کار رفته در آن است. طرح های مختلفی در سبک های متنوع معماری قابلیت اجرا در گنبد شیشه ای استین گلس و تیفانی را دارند. شیشه های رنگی و انواع تنالیته های موجود، این امکان را فراهم می آورد تا از بین رنگ های متنوع رنگ های مورد نظر خود را انتخاب کنید و کار ساخت گنبد را به چارسیک بسپارید.

سقف نورگیر شیشه ای تزئینی
گنبد شیشه ای استیند گلس در فضا طوفانی بصری ایجاد می کند و آنقدر چشم نواز و زیبا خواهد بود که هر بیننده ای را مسحور خواهد کرد. به خصوص با عبور نور و ایجاد بازی های چشم نواز، زیبایی آن بیشتر خواهد شد و اثر گذاری بزرگتری بر جای خواهد گذاشت.

نورگیر سقفی لوکس
گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی حاصل زحمت و تلاش مجموعه ای هنری است که تمام مراحل آن توسط هنرمندان چارسیک اجرا می گردد. اهمیت و ارزش تکنیک استیند گلس و تیفانی، حضور نیروی انسانی در تمام مراحل تولید و نصب آن است. آنچنان که این تکنیک ها امروزه جزء با ارزش ترین هنرهای دستی محسوب می شوند.

گنبد شیشه ای
چارسیک به عنوان طراح و سازنده فنی و تخصصی گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی و انواع نورگیر های سقفی، می تواند شما را در تمام مراحل اجرا همراهی نماید. شما می توانید با چارسیک در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان ما بهرمند شوید.

گنبد شیشه ای

مطالب مرتبط:

 

چرا از گنبد شیشه ای استیند گلس استفاده کنیم؟

گنبد شیشه ای استیند گلس در فضای داخلی

 

نورگیر سقفی گنبدی (گنبد شیشه ای استین گلس و تیفانی)

ساخت گنبد شیشه ای طرح دار

ساخت گنبد شیشه ای استین گلاس چگونه است؟

ساخت گنبد شیشه ای دکوراتیو در چارسیک

چرا گنبد شیشه ای استیند گلاس و تیفانی؟

گنبد شیشه ای تیفانی در هتل سیداد، مکزیکو سیتی

ساخت نورگیر سقفی گنبدی و نورگیر سقفی تخت در چارسیک

گنبد شیشه ای استیند گلس در گالری لافایت، پاریس

انواع فریم گنبد شیشه ای و نورگیر سقفی در چارسیک

گنبد شیشه ای استیند گلس و تیفانی در مرکز فرهنگی شیکاگو

سقف شیشه ای استیندگلس کلیسای برازیلیا