گنبد شیشه ای استیند گلس؛ هنری و فوق حرفه ای

گنبد شیشه ای استیند گلس در واقع یک اثر هنری است که می تواند زینت بخش ویلاها و معماری هایی باشد که به دنبال ناب ترین و خاص ترین متریال ها و محصولات هستند. گنبد شیشه ای استیند گلس بیش از اینکه یک المان و عنصر ساختمانی باشد، یک اثر هنری محسوب می شود. اجرای تمام مراحل این گنبدهای شیشه ای منحصر به فرد، به وسیله دست و با استفاده از تکنیک معرق شیشه که به نام استیند گلس شناخته شده است، ساخته می شوند.

نورگیر سقفی تزئینی گنبد شیشه ای
علاوه بر نوردهی، زیبایی و تک بودن این گنبد های شیشه ای حائز اهمیت است. علاوه بر کاربری تامین نور در فضای داخلی که نوری تلطیف شده و غیر مزاحم است، با اجرای گنبد شیشه ای استین گلس ، یک اثر هنری به فضای معماری داخلی اضافه می شود. با توجه به تنواع طرح و رنگ در شیشه ها و لزوم انجام طراحی با توجه به ابعاد موجود، ایجاد هارمونی و هماهنگی گنبد شیشه ای استیند گلس کاملا قابل انجام است.


در واقع طراحی واجرای گنبد شیشه ای استیند گلس در فضای داخلی، عین خریدن یک تابلو هنری نفیس است. با این تفاوت که علاوه بر زیبایی و ایجاد فضایی لوکس و باورنکردنی، گنبد شیشه ای استیند گلس عنصری کاملا کاربردی در تامین نور فضای داخلی نیز محسوب می شود. با انجام امور آب بندی و هوابندی در این گنبد های شیشه ای، تلفیق استانداردهای فنی – مهندسی و هنر در این گنبد های شیشه ای به کمال می رسد.

گنبد شیشه ای و سقف شیشه رنگی لوکس و خاص چارسیک
گروه هنری چارسیک با طراحی و اجرای دیتیل های انحصاری در این گنبدهای شیشه ای، گامی مهم و حائز اهمیت در اعتلای معماری داخلی برداشته است. هنری که با ترکیب اصول فنی و طبق ضوابط ، می تواند به بهترین شکل و بدون نقص در فضای معمارانه ویلاها، مجتمع های تجاری، اداری، ورزشی، مذهبی و … نقطه ای خیره کننده را به وجود آورد.
شما نیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شیوه اجرای این گنبدهای شیشه ای منحصر به فرد ، با چارسیک در تماس باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید.

مطالب مرتبط:

گالری گنبد شیشه ای استیند گلس . www.charsik.com
گالری گنبد شیشه ای چارسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.