شیشه تزئینی ساختمان

شیشه تزئینی ساختمان امروزه در فضاهای متنوعی از یک بنا مورد استفاده قرار می گیرد. به فراخور معماری و با در نظر گرفتن نورگیرهایی که در یک ساختمان ممکن است وجود داشته باشد، شیشه های تزئینی ساختمانی می توانند در درب های ورودی ساختمان (شیشه درب لابی و ورودی ساختمان) ، شیشه های تزئینی پنجره ها، نورگیر های سقفی شیشه ای تزئینی (سقف نورگیر شیشه ای تخت و نورگیر سقفی گنبدی ) و پارتیشن ها مورد استفاده قرار گیرند.

گنبد شیشه ای پاسداران
شیشه تزئینی (استیند گلس) استفاده شده در گنبد شیشه ای

شیشه های تزئینی ساختمان که با تکنیک استیند گلس و تیفانی در کارگاه تولید شیشه های تزئینی چارسیک تولید می شود، شیشه هایی لوکس ، خاص و نفیس است که تمام مراحل ان با استفاده از دست و نیروی انسانی و بدون دخالت ماشین آلات ساخته می شود. شیشه تزئینی ساختمان می تواند بنا به فراخور طراحی ساختمان و معماری بنا، دارای طرح های متنوعی از کلاسیک و سنتی گرفته تا مدرن و حتی پست مدرن را در بر گیرد. همچنین ترکیب رنگ های این شیشه های تزئینی می تواند طیف گسترده را در خود جای دهد، به نحوی که تقریبا طراحی ، ساخت و اجرای تمام سبک های معماری با این نمونه شیشه های تزئینی و دکوراتیو قابل انجام است.

شیشه تزئینی پنجره
شیشه تزئینی پنجره (نکنیک: استین گلس)

شیشه درب لابی

شیشه های تزئینی که در درب های لابی ساختمان و یا درب ورودی آن مورد استفاده قرار می گیرند عمدتا در درب هایی قرار می گیرند که با متریال های چوب، آهن، استیل یا آلومینیوم ساخته شده باشد. اگر به دنبال اجرای یک ورودی منحصر به فرد در ساختمان خود هستید، شیشه های دکوراتیو و تزئینی استیندگلس و تیفانی چارسیک، گزینه ای بسیار مطلوب و مناسب برای شماست. طرح های متنوعی که در این شیشه های تزئینی برای درب لابی وجود دارد، قطعا می تواند سلیقه شما را تامین نماید و شما را به اجرای یک ورودی لوکس و خاص هدایت کند.

درب ورود ساختمان
شیشه تزئینی درب لابی

همچنین چارسیک به عنوان تولید کننده با کیفیت ترین شیشه های تزئینی ایران، با ارائه طرح هایی جدید و متنوع از شیشه های تزئینی درب لابی، تا کنون با صاحبان ساختمان های بسیار لوکسی در سرتاسر ایران همکاری نموده است. کافی است شما ابعاد شیشه مورد نظر خود را با دقت میلیمتر به همراه سلیقه خود در طرح و رنگ بندی شیشه های تزئینی به گوش تیم طراحی چارسیک برسانید تا ما در اولین فرصت طرح مورد نظر شما را برایتان ارسال کنیم و روند تولید شیشه درب لابی یا ورودی ساختمان را آغاز کنیم.

 

مطالب مرتبط:

محصول شیشه دکوراتیو درب ورودی
انتخاب طرح و نقش شیشه استین گلاس از میان محصولات چارسیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.