چرا استیند گلس؟

چرا استیند گلس؟ این اولین سوالی است که ممکن است هنگام خرید یک شیشه طرح دار که با تکنیک استین گلاس ساخته شده است، ذهن شما را به خود مشغول کند. در این مطلب سعی داریم تا به این سوال پاسخ دهیم و مزایای استفاده از شیشه معرق استیندگلاس را شرح دهیم.

اگر به دنبال استیند گلس و شیشه دکوراتیو یا درب جدید برای خانه خود باشید، استفاده از استیند گلس می‌تواند گزینه‌ای ایده آل محسوب شود. استن گلس در طراحی داخلی و معماری مدرن شاهد بازگشتی زیبا به گذشته‌هاست. این شیشه‌های تزئینی که صورت معرق ساخته می شوند، دیگر به‌ عنوان عنصر قدیمی یا مذهبی دیده نمی‌شوند. اکنون می‌توان شیشه‌های استیند گلس را متناسب با سلیقه و سبک خانه خود تنظیم کرد. برعکس گذشته که از این شیشه ها صرفا در مکان های مذهبی و عمومی استفاده می شد، امروزه می توان از استن گلاس در فضاهای مسکونی، ویلاها و سایر کاربری های نوین نیز استفاده نمود.
دلایل زیادی وجود دارد که شما را قانع کند تا از استین گلس استفاده کنید، در ادامه در مورد برخی از مزایایی که آن‌ها ارائه می‌دهند بخوانید:

۱٫ زیبایی

استیند گلس بدون توجه به‌جایی که قرار می‌گیرد بسیار زیبا است. بسیاری تصمیم می‌گیرند برای ایجاد یک نمای بیرونی جذاب و یا یک ورودی زیبا و لوکس، شیشه استیند گلس را به درب و پنجره‌ها بیفزایند. استیند گلس با ترکیب رنگی های متنوع در هنگام تابش نور خورشید نیز الگوهای خیره‌ کننده‌ای را در طول روز ارائه می‌دهند. از این جهت شیشه طرح دار استین گلاس به فضای داخلی خانه شما عنصر منحصر به‌ فردی از زیبایی و روشنایی می‌بخشد.

نورگیری از سقف
۲٫ حریم خصوصی

پنجره‌های شیشه‌ای رنگی گزینه‌های بسیار متنوعی از طراحی را پیش روی شما قرار می دهند و می‌توانند با هر سبک و دکوراسیونی مطابقت داشته باشند. پنجره‌های شیشه‌ای رنگی نه‌ تنها باعث می‌شوند نور طبیعی در خانه شما وارد شود، بلکه همچنین می‌توانند فضای داخلی خانه شما را غیرقابل مشاهده کرده و از نظر بصری ایمنی ایجاد کنند.

دیوار شیشه ای تزئینی
۳٫ انعطاف‌پذیری

نکته جالب در مورد شیشه‌های رنگی یا استیند گلس انعطاف طراحی آن است. می‌توانید از سبک‌های سنتی و مدرن موجود استفاده کنید، یا یک طرح پرتکرار را بر اساس نیازهای محیط خود سفارش دهید. چارسیک می تواند سلیقه شما را در طرح شیشه ها کاملا برآورده کرده و بسته به نیاز شما، طراحی منحصر به فردی را به صورت اختصاصی انجام دهد. درهرصورت گزینه‌های طراحی در این شیشه‌های دکوراتیو بی‌پایان است.

چرا استیند گلس
نحوه سفارش استن گلاس

اگر به جواب ” چرا استیند گلس ” رسیده اید و  تمایل دارید یک طرح شیشه ‌ای تزئینی و یا شیشه استین گلس رنگی در فضای خانه خود استفاده کنید، با چارسیک تماس بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان در مورد شیوه های اجرایی و قیمت ها نیز مطلع شوید.

 

مطالب مرتبط:

محصول شیشه دکوراتیو درب ورودی
انتخاب طرح و نقش شیشه استین گلاس از میان محصولات چارسیک

 

گنبد شیشه ای استین گلاس چارسیک
گنبد شیشه ای استین گلاس – اطلاعات بیشتر

 

گالری گنبد شیشه ای استیند گلس . www.charsik.com
گالری سقف و گنبد شیشه ای چارسیک

 

 

5 1 رای
امتیازدهی به اینجا
اشتراک
آگاهی از:
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن تمام دیدگاه ها