نکات مهم در انتخاب طرح و رنگ آینه تراشدار

آینه های تراشدار دیواری یکی از متداول ترین آینه هایی هستند که در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برش و تراش آینه در طرح های متنوعی امکان پذیر است. در آینه های تراشدار، ابعاد کلی آینه به قطعات کوچک تقسیم می شود و این قطعات به صورت پازلی در کنار هم چیدمان می شوند. هر قطعه آینه، در محیط خود تراش خورده است و حالت الماسی پیدا کرده است.

 

تراش آینه

تراش قطعات آینه باعث ایجاد عمق در آینه و خط و خطوطی زیبا در طرح کلی می شود. برش و تراش قطعات آینه در گروه هنری چارسیک تماما با دستگاه های پیشرفته و مدرن انجام می پذیرد تا به بهترین وجه ممکن و بالاترین کیفیت، اجرای آینه ها صورت پذیرد.

 

 

نکات مهم در انتخاب طرح و رنگ آینه تراشدار دیواری.چارسیک
آینه تراشدار دیواری طرح ترکیبی چارسیک-رنگ مسی

 

انتخاب رنگ آینه

در انتخاب آینه، علاوه بر طرح و نوع برش و تراش آن، باید به رنگ نیز توجه کرد. رنگ آینه با ایجاد احساسات مختلف، هماهنگی با سبک چیدمان محیط و میزان ایجاد روشنایی در محیط رابطه مستقیمی دارد. آینه بی رنگ معمول ترین آینه ای است که استفاده می شود. این رنگ قابلیت دارد تا با تمام فضاها در سبک های مختلف طراحی هماهنگ شود. البته باید به خط و خطوط برش آن تجه شود تا با سبک کلی دکوراسیون داخلی در هماهنگی باشد. گروه هنری چارسیک با بازدید از محل نصب و بررسی کارشناسی، می تواند در خصوص انتخاب نوع آینه یاری رسان شما باشد.

 

نکات مهم در انتخاب طرح و رنگ آینه. چارسیک
آینه تراشدار دیواری طرح لوزی چارسیک – رنگ سفید

 

 

آینه دیواری ابزار خورده
آینه تراشدار دیواری طرح ترکیبی چارسیک-رنگ برنز

 

 

آینه دکوراتیو دیواری
آینه تراشدار دیواری طرح کندوی چارسیک-رنگ برنز

 

مطالب مرتبط:

 

انتخاب طرح و رنگ آینه از بین محصولات چارسیک

آینه تراشدار
آینه تراشدار

 

گالری آینه تراشدار

گالری آینه تراشدار چارسیک
گالری آینه تراشدار