آینه دکوراتیو

آینه های دکوراتیو در طرح های متنوعی طراحی و تولید می شوند. شاید مهم ترین ویژگی آینه دکوراتیو دیواری چارسیک، شیوه نصب آن باشد. این آینه ها به صورت یک تابلو در هر فضایی از منزل قابل نصب و مهمتر از آن قابل جابجایی هستند.

 

آینه دکوراتیو

دلایل استفاده از آینه دیواری دکوراتیو

استفاده از آینه تزئینی دیواری ، دلایل بسیار زیادی می تواند داشته باشد. اما عمده دلایل استفاده از یک آینه تزئینی دیواری در منزل یا هر فضای دیگری به شرح ذیل است:

استفاده از آینه دیواری به عنوان منعکس کننده تصویر

شاید قدیمی ترین دلیل استفاده از آینه انعکاس تصویر باشد. اینکه انسان از دیر باز قصد دیدن خود را داشته است. از همین رو از آینه دیواری می توان به عنوان آینه کنسول یا آینه میز آرایش و همچنین آینه سرویس بهداشتی نیز استفاده کرد.

استفاده از آینه تزئینی در دیوار نهارخوری از دیگر موارد مطلوب بهره مندی از آینه است. همچنین می توان با نصب یک آینه دکوراتیو در ورودی خانه، از مرتب بودن خود هنگام ورود یا خروج از منزل مطمئن شد. آینه کاری دیوار راهرو یکی دیگر از گزینه هایی است که می تواند راهرو را عریض تر نشان دهد.

آینه دکوراتیو

استفاده از آینه دیواری دکوراتیو به عنوان عنصر تزئینی خانه

آینه های تزئینی با دارا بودن طرح ها مختلف امروزه به عنوان المان تزئینی نیز به کار می روند. هماهنگونه که یک تابلو نقاشی می تواند زینت بخش محیز داخلی باشد، استفاده هوشمندانه از یک طرح زیبای آینه نیز می تواند فضای داخلی را تحت تاثیر قرار دهد.

آینه دکوراتیو چارسیک

استفاده از آینه دکوراتیو برای افزایش روشنایی

انعکاس نور و ایجاد شفافیت و روشنایی در محیط داخلی ، ارمغانی است که یک دکور آینه کاری به دنبال دارد. به طور کلی دکوراسیون آینه کاری منزل در ایجاد روشنایی بیشتر در آن تاثیر گذار است. آینه کاری دیوار یا استفاده از یک تابلو آیینه ای بخصوص اگر در مقابل پنجره یا در کنار یک نقطه نوری مثل آباژور یا لوستر باشد، می تواند اثرات مثبتی را زمینه افزایش روشنایی در فضای داخلی به همراه داشته باشد.

 

آینه دکوراتیو

استفاده از آینه دکوراتیو برای ایجاد احساس مثبت

از نظر روانشناسی محیطی، وجود آینه در داخل منزل و محیط کار، باعث افزایش میزان صمیمت در افراد ساکن در آنجا خواهد شد. احساس شفافیت و گرمابخشی به محیط نیز از دیگر مواردی است که یک آینه تابلویی دیواری می تواند در ایجاد آن موثر باشد.

 

آینه دکوراتیو

شیوه تولید آینه تزئینی

آینه های تزئینی  چارسیک شامل 3 مرحله تولید است. دقت ، ظرافت و حوصله در هر سه مرحله پیش رو در تعیین کیفیت آینه بسیار موثر است. مراحل ساخت آینه تزئینی شامل موارد زیر است:

طراحی آینه دیواری دکوراتیو

اولین مرحله انجام طراحی متناسب با فضای داخلی، ابعاد و سلیقه مشتری است. استفاده از آلترناتیو های متنوع و استاندارد در طراحی و همچنین شناخت ویژه متریال آینه که جزء مواد و متریال های خاص به شمار می رود، در طراحی بسیار حائز اهمیت است. به طور کلی باید طرحی را به انجام رساند که به بهترین شکل قابل اجرا باشد.

برش آینه تزئینی دیواری

پس از آماده سازی طرح، آینه ها طبق الگو برش داده شده و در مرحله نصب قرار می گیرند. دقت در برش و کیفیت ابزار آینه تاثیر به سزایی در کیفیت نهایی آینه دکوراتیو دارد. از همین رو بهتر است به بهترین شکل به انجام برسد.

مونتاژ آینه دیواری تزئینی

کنار هم قرار گرفتن قطعات و الگوهای شیشه طبق طرح. در این مرحله قطعات شیشه با توجه به طرح کلی ، در کنار هم چسبانده می شوند. اکثرا در آینه های دیواری تزئینی از چوب یا ام دی اف به عناون زیرکار و بیس استفاده می شود.

 

خرید آینه دکوراتیو دیواری

چارسیک به عنوان طراح و تولید کننده آینه های دکوراتیو و تزئینی از مرحله طراحی تا تولید نهایی در کنار شماست تا بتوانید بهترین انتخاب خود را انجام دهید. کافی است برای سفارش و خرید آینه تزئینی پس از انتخاب طرح از بین محصولات چارسیک و تعیین ابعاد با چارسیک در تماس باشید.

 

انتخاب طرح و رنگ آینه دکوراتیو از بین محصولا چارسیک

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو