نورگیرهای سقفی استیندگلاس، فضایی متفاوت

سقف ها یکی از گزینه های نورگیری در فضاها مختلف محسوب می شوند. در طراحی ساختمان هایی که عمق زیادی دارند و فضای داخلی آنها از دیوارهای جانبی و خارجی بنا فاصله دارد، نورگیری از سقف تعریف می شود. نورگیرهای سقفی استیندگلاس یکی از گزینه های نورگیری از سقف است که در ادامه سعی به بررسی آنها داریم.

در نورگیرهای سقفی، تابش مستقیم نور خورشید در بعضی از ساعات روز، ممکن است آزاردهنده باشد. از همین رو باید تدبیری اتخاذ شود تا در عین داشتن نوری مفید و مورد نیاز، از تابش و ایجاد مزاحمت نور در فضا جلوگیری به عمل آید. سقف های شیشه ای استیند گلاس گزینه ای بسیار مناسب برای سقف های نورگیر محسوب می شوند، به طوری که با تلطیف و کنترل نور، می توانند نور مزاحم را به نوری نشاط آور و آرامبخش تبدیل کنند.

 

نورگیر سقفی تزئینی چارسیک

 

تکنیک استیندگلس

استیندگلاس تکنیکی است که در آن قطعات کوچک شیشه به وسیله فلز در کنار هم چیدمان می شوند. این نوع شیشه ها کاملا دست ساز بوده و جزء یکی از هنرهای پر ارزش دستی و دست ساخته های نفیس محسوب می شوند. نورگیرهای سقفی استیند گلاس می توانند در عین ایجاد زیبایی در محیط، کاربری بسیار مفید و سازنده ای نیز داشته باشند. گروه هنری چارسیک قادر به طراحی و ساخت شیشه ها و نورگیرهای سقفی در دو نوع فلت (تخت) و خم می باشد.

 

سقف شیشه ای طرح دار

 

کاربرد سقف شیشه ای

بی شک استفاده از نورگیرهای سقفی استیندگلاس می تواند فضایی متفاوت و به دور از کلیشه را به وجود آورد. این تکنیک در محیط های مختلفی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. از نورگیر کتابخانه گرفته تا لابی، آشپزخانه، پذیرایی، سرویس بهداشتی، ووید و … .

همچنین برای ایجاد زیبایی در محیط، شیشه های استیند گلاس می توانند با قرار گرفتن در سقف های کاذب نیز نقش خود را به خوبی ایفا کنند و در جهت ایجاد طراحی کارآمد و موثر در محیط سهم به سزائی داشته باشند. در فضاهایی که نور طبیعی نیز وجود ندارد، سقف های شیشه ای استیندگلاس می توانند با نورپردازی از پشت، محیطی جذاب و با کیفیت را ایجاد کنند.

 

گنبد شیشه ای استین گلس عظیمیه کرج

 

دید در نورگیر سقفی استین گلاس

نورگیرهای سقفی استیندگلاس قابلیت آن را دارند که با انتخاب درست نوع شیشه، دید بیرونی را حذف کنند و یا برعکس، در عین داشتن دید از درون به بیرون و از بیرون به درون، نور را به صورتی کنترل شده به فضای داخلی هدایت کند. طرح و نقش این سقف ها بسیار متنوع است و هیچ محدودیتی در دنباله روی از سبک های مختلف طراحی و یا طرح های خلاقانه برای آنها وجود ندارد.

 

طرح سقف شیشه ای استیند گلاس

انتخاب طرحی هوشمندانه و هماهنگ با دیگر عناصر فضا، از قبیل گچبری، چیدمان، رنگ، بافت و… قطعا در اثر بخشی و ارتقای سطح کیفی و استانداردهای روانشناختی موثر خواهد بود. گروه هنری چارسیک آماده است تا با بررسی و بازدید و همچنین استفاده از نقطه نظرات کارشناسانه، در انتخاب طرح و نقش و رنگ شیشه های نورگیر سقفی استیند گلاس یاری رسان شما باشد.

 

سقف نورگیر شیشه ای تزئینی

 

سقف نورگیر شیشه ای تزئینی

 

نورگیر سقفی مدرن و تزئینی چارسیک

 

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو

 

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو

 

 

گنبد شیشه ای چارسیک

گروه هنری چارسیک با تکیه بر پژوهش های آکادمیک و تجارب خود در زمینه تولید شیشه های دکوراتیو و دست ساز، قادر به اجرای گنبدهای استیند گلاس از فاز صفر تا مرحله اجراست تا بتواند در ارتقاء کیفیت فضایی محیط های مختلف نقشی درخور ایفا کند. این گنبد ها با تکنیک استیند گلاس ساخته شده و در ابعاد مختلف قابل طراحی و اجرا می باشند. در ساخت گنبدهای شیشه ای استیند گلاس، می توان با بهره گیری از تنوع رنگی شیشه و اصول طراحی، فضاهای بکری را در محیط به وجود آورد.

 

نحوه خرید نورگیر سقف گنبدی استین گلاس

شما نیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت طراحی و نصب نورگیرهای سقفی در فضاهای مسکونی، تجاری، ویلایی، ورزشی و … بس از انتخاب طرح از بین محصولات چارسیک با ما در ارتباط (تماس با ما) باشید و از نظرات کارشناسان چارسیک بهرمند شوید.

 

مطالب مرتبط:

بنر نورگیر سقفی استیند گلس
نورگیر سقفی استیند گلس تخت
گنبد شیشه ای استین گلاس چارسیک
گنبد شیشه ای استین گلاس – اطلاعات بیشتر

 

گالری گنبد شیشه ای استیند گلس . www.charsik.com
گالری سقف و گنبد شیشه ای چارسیک