ضوابط خرید از چارسیک

ضمن تشکر از شما برای انتخاب چارسیک، از آنجا که استفاده از وب سایت چارسیک به منزله قبول تمام شرایط و قوانین موجود درآن است، لذا خواهشمندیم مراتب زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

چارسیک طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده فعالیت می کند. و متعاقبا مشتری نیز موظف به مطالعه، قبول و رعایت قوانین و ضوابط مندرج در این صفحه است.

در صورتی که در ضوابط خرید از چارسیک تغییری رخ دهد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می گردد و لذا استفاده مستمر شما از وب سایت چارسیک به منزله پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح از قبیل نام و نام خانوادگی آدرس، شماره تماس و … است، لذا تبعات هرگونه مغایرت از جمله اخلال در روند ارسال اقلام به عهده مشتری می باشد.

چارسیک صرفا در صورت عدم مطابقت محصول دریافتی با شرایط و ویژگی های کتبی مندرج در صفحه محصول، خود را موظف به بازگشت کالا می داند. لذا خواهشمندیم در انتخاب و خرید محصولات دقت لازم را داشته باشید.

عدم توانایی در استفاده از محصول و یا نداشتن دانش کافی در شیوه استفاده از آن، مشمول بازگشت کالا نخواهد شد.

تامین کالا و محصول توسط چارسیک و ارائه قیمت کالاها بر اساس تحویل درب انبار می باشد. چارسیک برای رفاه حال مشتریان اقدام به بسته بندی و ارسال کالاها از طریق مجاری تعیین شده نیز می نماید. لذا مسئولیت تاخیر در ارسال و یا هرگونه اخلال در روند ارسال به عهده چارسیک نمی باشد و مشتری می تواند از طریق خدمات دهنده ارسال محصولات، این امور را پیگیری نماید.