شیشه تزئینی استیند گلس درب ورودی (شیراز)

این شیشه تزئینی با تکنیک استیند گلس و با استفاده از شیشه های تراش خورده و بدون تراش ساخته شده است. عدم استفاده از شیشه های رنگی در این طرح، باعث شده تا شیشه در عین سادگی و با طرح و نقوش (خط و خطوط) تاثیرگذاری خود را نشان دهد.

 

شیشه تزئینی درب ورودی

طراحی شیشه دکوراتیو

طرح پیچیده این شیشه در عین ظرافت و زیبایی و با دقت تمام و صرف وقت زیاد ساخته شده است. به طوری که از نظر خط و خطوط یکی از دشوارترین طرح های اجرایی چارسیک محسوب می شود.

 

شیشه تزئینی درب ورودی

استفاده از شیشه بدون رنگ و ابزار خورده به عنوان نگین های این طرح، انتخابی هوشمندانه و کاملا منطقی به نظر می رسد. چرا که با عث دیده شدن هرچه بهتر خط و خطوط می شود. این شیشه برای درب ورودی ساختمان ساخته شده است که ترکیب آن با درب چوبی و دکوراتیو ، حال و هوای متفاوتی را در فضا به وجود آورده است.

 

شیشه تزئینی درب ورودی فلز دار

شیشه درب ورودی ساختمان

شیشه های درب ورودی و لابی پس از ساخته شدن به وسیله دست، با شیشه های سکوریت ایمن سازی شده و در جایگاه خود نصب می شوند. استفاده از شیشه سکوریت ، باعث ایمنی بیشتر شیشه استیند گلس و همچنین عدم سرایت گرد و خاک به آن می شود.

 

شیشه تزئینی درب ورودی فلز دار
شیشه تزئینی و رنگی درب ورودی که برای ورودی لابی، ورودی آپارتمان و همچنین درب های اتاق ساخته می شود ، در طرح ها و رنگ های متنوعی قابلیت تولید دارد.

 

سفارش شیشه تزئینی چارسیک

چارسیک با بهرمندی از تجارب چندین ساله خود در زمینه شیشه های تزئینی و دست ساز (شیشه استین گلس و تیفانی تزئینی) قادر است تا با رعایت ابعاد در حد میلیمتر سفارش اختصاصی شما را طبق طرح های مختلف طراحی و تولید نماید.
شما نیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره رایگان با چارسیک در ارتباط باشید و از نقطه نظرات کارشناسان ما بهرمند شوید.

 

برای دیدن قسمت محصولات کلیک کنید…