آینه در آشپزخانه

استفاده از آینه در فضای بین کابینت

استفاده از آینه در فضای بین کابینت آشپزخانه بسیار هوشمندانه، کاربردی، زیبایی شناسانه و مدرن است. به خصوص اگر کانتر غذاخوری روبروی این فضا قرار بگیرد، تاثیر آن دو چندان خواهد بود. استفاده از آینه در آشپزخانه علاوه بر تامین و تشدید روشنایی، باعث ایجاد تنوع محیطی و نشاط در آشپزخانه خواهد شد و آن را از حالت خمودی و کرختی بیرون خواهد آورد. آشپزی در خانه نیاز به صرف وقت زیادی در آشپزخانه دارد. خانم ها یا آقایانی که می خواهند آشپزی کنند، تمایل به داشتن آشپزخانه ای هرچه زیباتر و لوکس تری دارند. با انجام هزینه ای ناچیز نسبت به دیگر متریال ها، می توان پویایی، تنوع، نشاط، روشنایی، انعکاس و شفافیت را به آشپزخانه افزود.

آینه دیواری

استفاده از آینه در آشپزخانه همچنین تاثیر بسیار بالایی بر بهداشت بصری خواهد داشت. شفافیت و براق بودن آینه، قطع به یقین در تمیز نشان دادن فضا حداقل از نظر بصری بسیار اثرگذار است.

علاوه بر تمام عملکرد ها و کاربرد ها، آینه حس زیبایی و جلوه بصری بسیار غنی و پرباری به آشپزخانه می دهد. آینه در فضای بین کابینت، نقش یک پنجره طویل را دارد که هم نور را در محیط تشدید می کند و هم منعکس کننده تصاویر است.

استفاده از آینه در آشپزخانه قدمت چندانی ندارد و یکی از عناصر و المان های نو در آشپزخانه محسوب می شود. از همین رو هنوز چندان که باید به آن توجه نشده و مورد استفاده قرار نگرفته است. طراحان و صاحبان خانه می توانند با لحاظ کردن آینه در آشپزخانه، گامی مفید در جهت مدرنیزه کردن فضای داخلی خود بردارند. چارسیک با آشنایی از خواص و ویژگی های آینه، به صورت تخصصی مشاوره، طراح و اجرای انواع آینه های دکوراتیو و دیواری را با استفاده از تجربیات ارزنده خود انجام داده و در خدمات پس از فروش نیز همواره کنار شما خواهد بود.

http://charsik.com/wp-content/uploads/2017/10/%D8%A2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C.-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%A2%D8%AC%D8%B1%DB%8C-%DA%86%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%A9.jpg

مطالب مرتبط:

 

نقش آینه دیواری در فضای مینیمال

دلیل علاقه طراحان به آینه

چگونگی انتخاب و نصب آینه

نحوه صحیح استفاده از آینه برای روشن تر شدن اتاق

نگاهی به ویژگی های روانشناختی آینه

۱۰ پیشنهاد برای طراحی آینه در فضای داخلی

نکات کلیدی در استفاده از آینه در طراحی داخلی و تاثیرگذاری هرچه بیشتر آن بر محیط

آینه یا پنجره، مسئله این است!

از آینه در خانه استفاده کنید تا خانه را بهتر بفروشید

۱۰ کاربرد مهم آینه دیواری در طراحی داخلی

۷ راه کلیدی برای استفاده از آینه ها در خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.