قابلیت های آینه در فضای داخلی

آینه ها به فضا جذابیت می بخشند و محیط را گیرا می کنند. در تصویر زیر طراحان سعی بر آن داشته اند تا در ورودی خانه، آینه ای را طراحی و نصب کنند که مهمانان را در بدو ورود شگفت زده کند. همانطور که در تصویر می بینید آینه دارای پس زمینه ای برنز رنگ است و این رنگ، هارمونی و هماهنگی بسیاری با آینه ایجاد کرده است.

آینه دیواری

آینه ها در رنگ های مختلفی قابلیت اجرا دارند. در ابتدا، فقط آینه های سفید (نقره ای) به کار برده می شد، اما با گذشت زمان و با پیشرفت تکنولوژی، آینه ها در رنگ های متنوعی از جمله آینه برنز، آینه مسی، آینه دودی، آینه اقیانوسی، آینه مشکی، آینه طلایی و … قابلیت تولید و عرضه پیدا کردند.

آینه دیواری
آینه تراشدار مسی
آینه دیواری
آینه تراشدار سفید
آینه دیواری
آینه تراشدار برنز
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو سفید

در تصویر زیر هماهنگونه که می بینید، یک اتاق نشیمن با استفاده از شومینه و در حال و هوای مدرن-کلاسیک طراحی شده است. اجرای آینه در بالای شومینه، باعث برجسته شدن شومینه شده است و به عنوان نقطه ای کانونی و مورد توجه در فضای داخلی، شومینه را مطرح کرده است.

آینه دیواری

آینه ها این قابلیت را دارند که در سبک های مختلف معماری به کار گرفته شوند و موجب برجستگی آن سبک شوند. در تصویر زیر از یک آینه در حمام استفاده شده است. آینه ای دکوراتیو که بر روی دیوار نصب شده است. همانطور که می بینید، با طراحی زیبایی که انجام شده، قطعات مختلف آینه در کنار هم قرار گرفته اند و این آینه که طرحی تاج مانند دارد را ساخته اند.

آینه دیواری

گروه هنری چارسیک با انجام طراحی های منحصر به فرد در آینه، با استفاده از آینه تراشدار دیواری، آینه دکوراتیو، آینه ونیزی، و آینه طرح دار، می تواند سلیقه شما را به هر شکلی که باشد، تامین نماید. می توانید جهت گرفتن مشاوره رایگان تلفنی با چارسیک در تماس باشید تا برای فضای داخلی مورد نظرتان بهترین انتخاب آینه را داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

آینه در آشپزخانه

نقش آینه دیواری در فضای مینیمال

دلیل علاقه طراحان به آینه

چگونگی انتخاب و نصب آینه

نحوه صحیح استفاده از آینه برای روشن تر شدن اتاق

۱۰ پیشنهاد برای طراحی آینه در فضای داخلی

نکات کلیدی در استفاده از آینه در طراحی داخلی و تاثیرگذاری هرچه بیشتر آن بر محیط

آینه یا پنجره، مسئله این است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.