از آینه در خانه استفاده کنید تا خانه را بهتر بفروشید

اگر به دنبال فروش خانه تان هستید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

همانطور که در مطلب ۷ راه کلیدی برای استفاده از آینه ها در خانه  در مورد هفتم اشاره کردیم یکی از کاربردهای آینه در خانه، تاثیر آن در فروش خانه است. در این مطلب سعی داریم که این مورد را بررسی کنیم.   
فروش یک خانه به عوامل زیادی بستگی دارد. وضعیت بازار مسکن، تقاضای خرید، منطقه و محل قرارگیری، نقشه، کیفیت ساخت، سلیقه خریدار و … . یکی از عواملی که همواره از نگاه فروشندگان خانه ها پنها می ماند، ایجاد حسی در خریدار است که به موجب آن خریدار بتواند آن فضا را متعلق به خود بداند و با آن ارتباط خوبی برقرار کند. ایجاد رنگ تعلق (استفاده کنندگان از فضا گرمی محیط را حس کنند، با آن ارتباط برقرار کنند، احساس آشنایی با محیط داشته باشند و آن فضا را ازآن خود و خود را از آن فضا بدانند) شاخصه ای بسیار مهم برای یک فضا محسوب می شود که می تواند در این موضوع بسیار کمک کننده باشد.

آینه دیواری. چارسیک
این ویژگی دارای پارامترهای زیادی است که بوسیله آنها می توان این حس را در فضا بوجود آورد. در این مجال قصد داریم در مورد آینه و ارتباط آن با این مشخصه صحبت کنیم.
قرارگیری یک آینه دکوراتیو و یا حتی ساده در محیط می تواند کمک شایسته ای به استفاده کنندگان نماید تا در آن فضا رنگ تعلق را احساس کنند. وقتی خریدار برای بازدید از خانه در فضای داخلی آن قرار می گیرد، به دلیل اینکه برای اولین بار است که ان فضا را مشاهده می کند، بسیار حائز اهمیت است که با آن فضا ارتباط لازم را برقرار کند. هنگامی که آینه ای روی دیوار نصب باشد و خریدار هنگامی که در حال بازدید از خانه و دیدن نقاط مختلف آن است، خود را در آینه می بیند که در حال چرخیدن در فضاست، خانه را از ان خود می داند و به این نگاه می رسد که انگار دارد در خانه خود قدم برمی دارد. آینه این نگاه را به خریدار و یا هر استفاده کننده دیگری منتقل می کند. بنابراین اگر قصد فروش خانه خود را دارید، استفاده از آینه را فراموش نکنید و برای طراحی و اجرای بهترین و جدیدترین نمونه های آینه با چارسیک تماس بگیرید تا با مشاوره فنی و حرفه ای شما را در انتخاب بهترین نمونه های آینه یاری کنیم.

 

آینه دیواری. چارسیک

 

مطالب مرتبط:

 

گالری آینه تراشدار چارسیک
گالری آینه تراشدار
گالری آینه دکوراتیو چارسیک
گالری آینه دکوراتیو
گالری آینه ونیزی چارسیک

 

۱۰ کاربرد مهم آینه دیواری در طراحی داخلی

۷ راه کلیدی برای استفاده از آینه ها در خانه

آینه

نکات کلیدی در استفاده از آینه در طراحی داخلی و تاثیرگذاری هرچه بیشتر آن بر محیط