حس آینه در فضای داخلی

آینه می تواند به پیدایش روح در محیط کمک کرده و به واسطه ایجاد حس در فضا، موجب ارتقای کیفیت فضایی گردد. آینه با انعکاس پیرامون خود، به اشخاص و اشیاء هویت می بخشد و آنها را حائز اهمیت می کند.
آینه در ایجاد حس مکان( حسی که به موجب آن استفاده کنندگان از فضا، بوسیله المان ها و طراحی های خاص، فضا را به دلیل تمایز آن، به خاطر بسپارند و با محیط ارتباط درونی برقرار کنند) نقشی بی بدیل و پر رنگ دارد. استفاده از آینه در فضای داخلی موجب ایجاد حس صمیمیت و شفافیت می شود.

آینه دیواری
برای ایجاد حس مکان باید به دنبال آینه هایی خاص با طراحی های منحصر به فرد بود. این امر موجب می شود که خریدار و یا استفاده کننده، فضا را به ذهن خود بسپارد و اولین مقوله ای که راجع به فضایی بازدید شده به ذهنش متبادر می شود، آینه خواهد بود.

آینه لوکس
گروه هنری چارسیک با طراحی و اجرای آینه های خاص و منحصر به فرد، گامی نوین در طراحی داخلی برداشته است. کافی است شما ابعاد و طرح آینه مورد نظر خود را به ما بسپارید تا پس از طی پروسه طراحی، ساخت و اجرا، آینه مد نظر در نهایت ظرافت آماده گردد.
امروزه آینه جزئی جدا نشدنی در صنعت ساختمان و طراحی داخلی محسوب می شود. آینه می تواند با طراحی های تخصصی، فضای داخلی را به کلی تحت تاثیر قرار دهد. آینه ها در طراحی های مدرن و کلاسیک که جزء مهمترین سبک های طراحی داخلی هستند، قابلیت اجرایی دارند.
آینه دکوراتیو، تراشدار، ونیزی و طرح دار، آینه هایی هستند که در چارسیک زراحی و اجرا می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با چارسیک در تماس باشید.

آینه تراش خورده

آینه لوکس

 

مطالب مرتبط:

آینه مدرن

مزیت استفاده از آینه تراشدار

آینه دکوراتیو حجمی چارسیک

انواع آینه در چارسیک

آینه بالای شومینه

آینه با کیفیت و نصب استاندارد آینه

طراحی و ساخت آینه های منحصر به فرد

اجرای آینه جورچین لوزی، مربع و مستطیل

روشنایی اتاق های تاریک بدون استفاده از نور طبیعی

۴ نکته در مکان یابی نصب آینه

آینه به جای پنجره

قابلیت های آینه در فضای داخلی

آینه در آشپزخانه

نقش آینه دیواری در فضای مینیمال

دلیل علاقه طراحان به آینه

چگونگی انتخاب و نصب آینه

نحوه صحیح استفاده از آینه برای روشن تر شدن اتاق

۱۰ پیشنهاد برای طراحی آینه در فضای داخلی

نکات کلیدی در استفاده از آینه در طراحی داخلی و تاثیرگذاری هرچه بیشتر آن بر محیط

 

آینه یا پنجره، مسئله این است!